Sohbet Yeni telefon önerisi

Av.burak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mı 5s
Konular
4
mesela lut kavmi helak oldugunda onlarin yaninda yaptiklari pislige sessiz kalanlarda cezalandirildi hani masum olmakda pek ise yaramiyor. emri bil maruf yapmamakda ceza sebebi. simdi gecenlerde birini gordum basi kapali ama altta daracik tayt giymis. ya bacim ya onu giy basindakini cikar yada basidakini takiyorsan altindakini duzhun giy dicem.kadin bagirsa bana laf atiyor dese ben sucluyum mesela:) kendin yapmiyorsun uyuyorsun belki ama etrafindakilerinde yanlisini gorup uyarmiyorsun buda vebal. mesela bu ahirette sana hesap soracak beni boyle gordu ama uyarsaydi belki duzeltirdim diyecek cok ince seyler.
o yuzden bugun basimiza gelen musibrtlerden sadece bu virus degil tamamindan hepimiz sorumluyuz. en bastada yasalarimiz cok bozuk .
islam ahlakina uyan turklugun orf ve adetlerine uyan yasalarin gelmesi gerekiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

gelelim.esas konumuza evofone .garantili bi xiaomi almakda herhangi bi garantili meizu almanin o yuzden cok farki yok evonun gecmisinide ve suanki uygulamalarinida en nihayetinde biliyoruz:)
keske.delta getirsede deltadan alsak meizuyuda
Her iki konudaki yorumunuza da katılıyorum, cevabınız için çok teşekkür ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: m35

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ricaederim bakalim bana nisanin 2. haftasi thh sonucu karara baglanir dediler duruma gore meizu 16th mi8 mix 2s bu 3 cihazdan birini dusunuyorum bunlari almazsam.mi a3 alabilirim ondan sonra net yorumda yaparim

Üst Alt