Sohbet Yeni telefon önerisi

ErdemK91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Merhaba arkadaşlar yeni telefon alıcam ama kafam çok karışık daha önce mi 8lite, mi 9se, mi 9t Pro kullandım en son mi 9t Pro yu satmak zorunda kaldım 2-3 aydır da iphone kullanıyorum yeni telefon almak istiyorum bütçem 4000 liraya kadar çıkabilirim günümün büyük bir bölümünü telefonla geçiriyorum yapılabilecek herşeyi yapıyorum aklımda tekrar yurtdışı mi9t Pro var ama note 10 Pro ya da takıldım kısacası bana bi yardımcı olun marka model gözetmeksizin düşüncelerinizi alabilir miyim? Fiyatı ne kadar aşağa çekebilirsem o kadar iyi benim için

ErdemK91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Hocam acelen yoksa Xiaomi Mi 10 yakında Türkiye ye gelir. Biraz bekle onu al derim.
Biraz acelem var gibi bugün satıcam elimdeki telefonu hem mi 10 gelse bile yurtdışı cihaz fiyatı bile 5000 liranın üstünde olur diye tahmin ediyorum

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Hocam madem garantisiz arıyorsunuz mümkünse yaz'a kadar bekleyin, Asus, oneplus, realme, meizu gibi markalar yeni cihazlar sürebilir piyasaya. Hem şuanki modeller ucuzlar, hemde yeni modellerden düşeş birşey gelebilir. Ben Asus'u merakla bekliyorum bakalım nasıl bir şey gelecek bu sene.

2019 yılındaki cihazlar bir geçiş dönemine mi geldiğindendir nedir sanki bana hangisini tutsan elinde kalıyormuş gibi geliyor. 2019 telefonları bana pek iç açıcı gelmedi.

Şuanki cihazlara bence çok büyük bütçe ayırmayın derim. Max. 2000-2500 arası bir geçiş cihazı alabilirsiniz, mi 9 olur, mi 9t pro olur, A3 olur. Xiaomi katlanabildiğiniz sürece daha ekonomik bir marka.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam Mi9T pro tecrübeniz var.Cihazlada tüm işlerinizi sorunsuz yapabiliyormuşsunuz.9T pro amiral gemisi sınıfında sayılabilecek bir cihaz.Kameraya çok bir takıntınız yoksa, bildiğiniz cihazı almanız bana göre daha mantıklı.Ayrıca çentiksiz ekran olması da ayrı bir güzellik bence. Farklı bir marka düşünüyorsanızda OnePlus cihazlarıda inceleyebilirsiniz.

ErdemK91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Hocam madem garantisiz arıyorsunuz mümkünse yaz'a kadar bekleyin, Asus, oneplus, realme, meizu gibi markalar yeni cihazlar sürebilir piyasaya. Hem şuanki modeller ucuzlar, hemde yeni modellerden düşeş birşey gelebilir. Ben Asus'u merakla bekliyorum bakalım nasıl bir şey gelecek bu sene.

2019 yılındaki cihazlar bir geçiş dönemine mi geldiğindendir nedir sanki bana hangisini tutsan elinde kalıyormuş gibi geliyor. 2019 telefonları bana pek iç açıcı gelmedi.

Şuanki cihazlara bence çok büyük bütçe ayırmayın derim. Max. 2000-2500 arası bir geçiş cihazı alabilirsiniz, mi 9 olur, mi 9t pro olur, A3 olur. Xiaomi katlanabildiğiniz sürece daha ekonomik bir marka.
Bugün elimdeki cihazı çıkartacağım telefon almam lazım xiaomi cihazları konusunda pek bi sıkıntı yaşamadım benim düşüncem acaba o fiyatlara daha iyi başka bi cihaz alabilir miyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Mi9T pro tecrübeniz var.Cihazlada tüm işlerinizi sorunsuz yapabiliyormuşsunuz.9T pro amiral gemisi sınıfında sayılabilecek bir cihaz.Kameraya çok bir takıntınız yoksa, bildiğiniz cihazı almanız bana göre daha mantıklı.Ayrıca çentiksiz ekran olması da ayrı bir güzellik bence. Farklı bir marka düşünüyorsanızda OnePlus cihazlarıda inceleyebilirsiniz.
Hocam şu an aklımdaki cihaz o ama daha iyi alternatif bi cihaz olabilir mi diye düşünüyorum oneplus cihaz hiç kullanmadım daha önce hangisini alabilirim modellerini de pek bilmiyorum

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Hocam Xiaomi Mi Note 10 sadece Kamera ve Batarya olarak Mi 9T Prodan üstün. Ama İşlemci olarak Mi 9T Pro çok daha iyi bir cihaz.

Macoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Macit
Cihazım
Mi 9
Konular
9

ErdemK91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Hocam Xiaomi Mi Note 10 sadece Kamera ve Batarya olarak Mi 9T Prodan üstün. Ama İşlemci olarak Mi 9T Pro çok daha iyi bir cihaz.
Hocam note 10 Pro versiyonu nasıl işlemci yönünden bi xiaomi mağazasında mi 10 hariç hepsinden daha iyi işlemcisi dediler

ErdemKr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 8 Pro
Meslek
İşsiz
Konular
22
Bu hesapta benim şifresini unutmuştum aldım şimdi bu hesaptan devam edicem arkadaşlar

Üst Alt