Yardım Yd redmi note 12 pro 5g guncelleme ve imei hakkında

baros985

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note10T5G
Konular
0
Zaten telefoncular öyle yapıyor çoğu orjinali telefon ile vermiyor ayriyeten satıyor sanada öyle yapmışlar
Aynen ustam biraz kazıklandım ama yapcak bişey yok internetten alsam daha pahalı.

itc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
itc
Cihazım
mi9t
Konular
1
Herkese iyi günler, yd redmi note 12 pro aldım, aldığım bey güncelleme yaparsan imei uçar dedi ancak daha once aynısı söylenmiş note 10s te imei gitmemişti. Güncelleme yaparsam imei kesin olarak uçar mi?
direnç işlemi ve plaka yapılmış cihaza güncelleme yaptım imeiller uçtu.zoraki 14.0.06 romdan 14.0.10 romu ADB üzerinden attım. şu an açık ve sorunsuz çalışıyor tek .sıkıntı imei ler yok o yüzden sim kart yok yazıyor şebeke çekmiyor :)hiç bir şekilde düzelmedi dft pro da yok bekliyoruz

mooran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
direnç işlemi ve plaka yapılmış cihaza güncelleme yaptım imeiller uçtu.zoraki 14.0.06 romdan 14.0.10 romu ADB üzerinden attım. şu an açık ve sorunsuz çalışıyor tek .sıkıntı imei ler yok o yüzden sim kart yok yazıyor şebeke çekmiyor :)hiç bir şekilde düzelmedi dft pro da yok bekliyoruz
Merhaba hocam 12 Pro 4G versiyonunda da IMEI dirençle mi oluyor yoksa yazılımsal oluyor mu?

Ferdixxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferdix
Cihazım
MiT9
Konular
4
Merhaba hocam 12 Pro 4G versiyonunda da IMEI dirençle mi oluyor yoksa yazılımsal oluyor mu?
Ben konuya tam hakim değilim ama cihaz alırken direnç ve plakalı geliyor aldığım satıcıda ustalar daha iyi bilir sanırım belki direncsizde oluyordur

tlgkahraman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
mi a3
Konular
4
Hocam sizin modem dosyalari ucmus biyuk ihtimalle

alpayy63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
X3 nfc
Konular
1
12 pro+ aldım. Global romda ekran ne aliyosunuz arkadaslar ? Endonezya romu deneyen varmi ?

lewenttr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mi band 5
Konular
1
doğru yöntem ile imei işlemi yapılmış Note 10s için yanlış, note 12 pro için doğru bilgi vermişler. Gerisi sizin cesaretiniz ve cüzdanınıza kalmış happy~~
Hocam merhaba ben bugun note 12 aldim telefonla alakali cok fazla bilgim yok telefonuma İmei atabilirmiyim yoksa 8 ay sonra kapanacakmi telefonum yardimci olursaniz sevinirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7