Yardım Yd redmi note 12 pro 5g guncelleme ve imei hakkında

tlgkahraman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
mi a3
Konular
4
Herkese iyi günler, yd redmi note 12 pro aldım, aldığım bey güncelleme yaparsan imei uçar dedi ancak daha once aynısı söylenmiş note 10s te imei gitmemişti. Güncelleme yaparsam imei kesin olarak uçar mi?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
doğru yöntem ile imei işlemi yapılmış Note 10s için yanlış, note 12 pro için doğru bilgi vermişler. Gerisi sizin cesaretiniz ve cüzdanınıza kalmış happy~~

baros985

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note10T5G
Konular
0
Herkese iyi günler, yd redmi note 12 pro aldım, aldığım bey güncelleme yaparsan imei uçar dedi ancak daha once aynısı söylenmiş note 10s te imei gitmemişti. Güncelleme yaparsam imei kesin olarak uçar mi?
Hocam bende yd redmi note 12 pro+5g aldım hızlı şarj çalışmıyor. Bir önceki telefonum note 10 pro bile daha hızlı şarj oluyordu 11.3 w'i geçmiyor ölçü aletiyle bakınca acaba yazılımsal bi sorun mu var çünkü cihaz 120w'ı destekliyor. Lütfen yardım edin anlayan var ise yoksa telefonu geri satmak zorundayım zararinada olsa.

byzt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafrr
Cihazım
Mi5
Konular
0
Hocam bende yd redmi note 12 pro+5g aldım hızlı şarj çalışmıyor. Bir önceki telefonum note 10 pro bile daha hızlı şarj oluyordu 11.3 w'i geçmiyor ölçü aletiyle bakınca acaba yazılımsal bi sorun mu var çünkü cihaz 120w'ı destekliyor. Lütfen yardım edin anlayan var ise yoksa telefonu geri satmak zorundayım zararinada olsa.
Kapalı kutumu aldınız açık aldıysanız verilen aksesuarlar kablo veya şarj aleti orjinal olmayabilir başka şarj aleti ve kablo ile denemen lazım bende pro 5g 67w şarj oluyor şarja takınca

baros985

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note10T5G
Konular
0
Hocam açık kutu aldım fakat başka bir cihaz takınca turbo yazıyor aynı şarj aletinde ama 12 pro + takınca yazmıyor sadece hızlı şarj yazıyor yavaş ediyor. En yakın zamanda bir telefoncuya gidip 120w ile deneyeceğim orginal kutudan çıkan ile.

byzt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafrr
Cihazım
Mi5
Konular
0
Hocam açık kutu aldım fakat başka bir cihaz takınca turbo yazıyor aynı şarj aletinde ama 12 pro + takınca yazmıyor sadece hızlı şarj yazıyor yavaş ediyor. En yakın zamanda bir telefoncuya gidip 120w ile deneyeceğim orginal kutudan çıkan ile.
Şöyleki bende mi6 var onu 25w şarj aleti ile şarj edince turbo şarj yazıyor telefonun desteğine göre değişiyor sendeki şarj aleti 67 watt değilde misal 30 watt veriyorsa başka cihazda turbo yazabilir telefonun arkasında bulunan etikette model kodu c ile bitiyorsa ve şarj aleti Türkiye uyumlu ise orjinal olmayabilir çünkü bunların şarj aleti çin uyumlu

baros985

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note10T5G
Konular
0
Şöyleki bende mi6 var onu 25w şarj aleti ile şarj edince turbo şarj yazıyor telefonun desteğine göre değişiyor sendeki şarj aleti 67 watt değilde misal 30 watt veriyorsa başka cihazda turbo yazabilir telefonun arkasında bulunan etikette model kodu c ile bitiyorsa ve şarj aleti Türkiye uyumlu ise orjinal olmayabilir çünkü bunların şarj aleti çin uyumlu
Vaay hocam gerçekten çok güzel bir yere değindiniz. Model numarasında 22101316UG yazıyor hocam Ukrayna cihazımı acaba cihaz?

baros985

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note10T5G
Konular
0
Global cihaz galiba
Sorun çözüldü 650 liraya kutu çıkması bir orginal adaptör ve kablo aldım şuan Max 120w yazarak 6-7dk içinde %35'den %100'e çıkardı 😂 inanılmaz birşeymiş 10w ile ölmüşüm ben gerçekten değdi aldığıma.

byzt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafrr
Cihazım
Mi5
Konular
0
Sorun çözüldü 650 liraya kutu çıkması bir orginal adaptör ve kablo aldım şuan Max 120w yazarak 6-7dk içinde %35'den %100'e çıkardı 😂 inanılmaz birşeymiş 10w ile ölmüşüm ben gerçekten değdi aldığıma.
Zaten telefoncular öyle yapıyor çoğu orjinali telefon ile vermiyor ayriyeten satıyor sanada öyle yapmışlar

Üst Alt