Duyuru Yaşanan Geçici Kesintiden Dolayı Özür Dileriz!

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Gerçekten de forum çok hızlandı, emeği geçen herkese tekrardan çok teşekkür ederim, bu hasta halimle bile foruma takılmak çok zevkli, eskiden takılarak 'hasta' oluyorduk

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba. Ara ara kesinti oluyor forumda güncelleme ile ilgili alakalı olabileceğini düşündüm. 500 internal server sanırım sunucu içi alınan bir hataydı.
Evet hocam optimizasyon çalışmaları halen devam ediyor ara ara kısa süreli kesintiler olması normal :)

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Ben de diyorum benim internette mi sorun var. Son 1 2 haftadır gerçekten çok yavaştı site. Ancak hızlı çözüm için teşekkürler sayın adminler.

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Evet hocam optimizasyon çalışmaları halen devam ediyor ara ara kısa süreli kesintiler olması normal :)

Bilginiz varsa sorun yok demektir, haber verme amaçlı yazdım. Karşılaştığımız sorunları bildirirsek faydalı olur diye düşünüyorum.

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
Keşke eleştiri yapan kadar destek olanda çıksa, bizler bu kadar emek verirken yapıcı olmak yerine yıkıcı olan arkadaşlara teşekkür ediyoruz tabi ki
şaşırmamak gerek hocam, toplum olarak her konuda aynıyız, fazlaca söz edecek haddimizde yok;
Gönül Calab’ın tahtı, Calap gönüle baktı
İki cihan bedbahtı, kim gönül yıkar ise

gönül yıkmak, emeği görmezden gelmek kolayda gönül yapmak, haklıya hakkını teslim etmek zordur, her zaman düstur edinmek gerek.

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
HiddeNKinG bey zaman zaman 501 internal error hataları alıyorum. forumda yavaşlamalar oluyor.

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
Son zamanlarda sitemiz ve sunucumuzun diğer bağlılarında aşırı bir yavaşlama olmasından dolayı bugün aldığımız ani bir karar ile yönetim tarafından yeni bir sunucu alt yapısına geçmeye karar verilmiştir. Eski sunucu altyapımızdan yaklaşık olarak %80 daha üst performansa sahip bir sunucuya geçtiğimizi söylemek isteriz.

İşlemlerimiz hızlı bir şekilde tamamlanarak saat 18.20 itibariyle sitemiz ve bağlıları hizmet hayatına kaldığı yerden devam etmektedir. Bu bağlamda yaşanmış aksaklık ve kesintilerden dolayı tüm forum sakinlerinden özür dileriz.
maşallah bu ne hız HiddeNKinG bey. yüzde seksen üst performanstan kasıt bir sayfayı açmak için altı yedi saniye beklemek mi? eski sunucuda iken üye olanların vay haline.

Üst Alt