Duyuru Yaşanan Geçici Kesintiden Dolayı Özür Dileriz!

MHG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Hayri
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
Bütün konuya cevap yazanları beğendim , elinize sağlık, çok daha güzel içerikler, temalarla (özellikle mavi olanlarla) ve konularla buluşmak dileğiyle hayırlı olsun...

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
miuitürkiye ailesi hayırlı uğurlu olsun, hızlı forumlar hepimize
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tartışma açmak vb bir amacım yok ama hakkın teslimi amacıyla yazıyorum.
düşündümde, VIP Üyelik Sistemi Aktif Edilmiştir konuda ücretli üyelik konusunda haksız eleştiri yapanlar acaba kesintide ne düşündü ya da yavaşlama nedeniyle yeni tedbirler alınırken ve masraflar hakkında neler düşündü. neyse ilgili konuda da cevap yazmıştım. emeği geçenin eline koluna sağlık. ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Son düzenleme:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
miuitürkiye ailesi hayırlı uğurlu olsun, hızlı forumlar hepimize
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tartışma açmak vb bir amacım yok ama hakkın teslimi amacıyla yazıyorum.
düşündümde, VIP Üyelik Sistemi Aktif Edilmiştir konuda ücretli üyelik konusunda haksız eleştiri yapanlar acaba kesintide ne düşündü ya da yavaşlama nedeniyle yeni tedbirler alınırken ve masraflar hakkında neler düşündü. neyse ilgili konuda da cevap yazmıştım. emeği geçenin eline koluna sağlık. ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Keşke eleştiri yapan kadar destek olanda çıksa, bizler bu kadar emek verirken yapıcı olmak yerine yıkıcı olan arkadaşlara teşekkür ediyoruz tabi ki

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Son zamanlarda sitemiz ve sunucumuzun diğer bağlılarında aşırı bir yavaşlama olmasından dolayı bugün aldığımız ani bir karar ile yönetim tarafından yeni bir sunucu alt yapısına geçmeye karar verilmiştir. Eski sunucu altyapımızdan yaklaşık olarak %80 daha üst performansa sahip bir sunucuya geçtiğimizi söylemek isteriz.

İşlemlerimiz hızlı bir şekilde tamamlanarak saat 18.20 itibariyle sitemiz ve bağlıları hizmet hayatına kaldığı yerden devam etmektedir. Bu bağlamda yaşanmış aksaklık ve kesintilerden dolayı tüm forum sakinlerinden özür dileriz.
çok iyi etmişsiniz hocam site önceden kaplumbağa hızındaydı şimdi tazı hızında olmuş :)

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Ne özrü efendim bu şekilde çok iyi olmuş. Sitenin ve içeriklerin yavaş yüklenmesi insanı çileden çıkarıyordu bazen. Şimdi gayet iyi, sanki konu içerikleri tıklamadam önce yükleniyormuş gibi tıklar tıklamaz açılıyor. Süper olmuş, emeğinize sağlık. Biz teşekkür eder ve özür dilemeniz gerektiğini hissettirdiğimiz af dileriz.

Üst Alt