Soru Yardım - mi5 bootloader

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
mi5 ikinci el aldım. telefonun bootloader açık mı, kendi mi hesabımla bootloader işlemleri yapabilir miyim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
teşekkürler acelem yok ileride kilit açıp custom rom yüklemeyi düşünüyorum şu an bi şey yapma niyetim yok sadece unlock başvurusu yapmış olayım dedim en azından, bu kadar kısa süreceğini tahmin etmemiştim.

telefonun üstünde global rom olduğunuzu belirttiniz şunu söylemekte yarar var bootloader kilidini üstündeki romla deneyin açamazsanız %50'de takılırsa EDL modda çin developer romu kuracaksanız cihazın üstünde güncel rom olduğu zaman EDL moda geçmiyebiliyor. Forumda Önemli ipuçları bölümünde Xiaomi Toll ile bootloader kilidini açmadan rom kurma rehberi mevcut o rehberi takip ederek çin developer rom'u kurap kilidi açabilirsiniz rica ederim iyi forumlar.

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
telefonun üstünde global rom olduğunuzu belirttiniz şunu söyelmekte yarar var bootloader kilidini üstündeki romla deneyin açamazsanız %50'de takılırsa edl modda çin developer romu kuracasknız cihazın üstünde güncel rom olduğu zaman EDL moda geçmiyor forumda Önemli ipuçları bölümünde Xiaomi Toll ile bootloader kilidini açmadan rom kurma rehberi mevcut o rehberi takip ederek çin developer rom'u kurap kilidi açabilirsiniz rica ederim iyi forumlar.
Hocam ben bl kilidini global beta da açtım bı sıkıntı olmadı bu durum farklılık gösterebiliyor mu sizce merak ettim tamamen ?

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Hocam ben bl kilidini global beta da açtım bı sıkıntı olmadı bu durum farklılık gösterebiliyor mu sizce merak ettim tamamen ?
evet hocam gösterebiliyor kimisi kiliti açarken global romda v.s %50 takılabiliyor.:)

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
evet hocam gösterebiliyor kimisi kiliti açarken global romda v.s %50 takılabiliyor.:)
Anladım hocam aydınlattığınız için teşekkürler :D o zaman riske gerek kalmadan çin sürümüne geçmekte fayda var diğer arkadaşlar dikkate alırsa daha iyi olur :$

Oyla:

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek