Çözüldü Yardım! Mi Hesabı ile Telefon Eşleşmeme Hatası

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Yine teyit etmek amaçlı sorayım üstadım. Öncelikle geliştirici seçeneklerini açacağız. Ordan Mi unlock durumundan hesap ekleyeceğiz. Usb hata ayıklama açık. Oem kilidi açık. Telefonu kapatıp ses kısma ve telefonu açma tuşuna beraber basarak fastboot mode açıyoruz. Ondan sonra mi unlock uygulamayı açıyoruz. Telefondaki aynı hesabı buraya giriyoruz. Yapılan işlem böyledir. Doğru mudur üstadım?
Evet hocam aynen bu sıra ile yapmanız gerekli. Dilerseniz aşağıdaki konuda yer alan resimli ve videolu anlatımla karşılaştırarak tekrar teyit edebilirsiniz.

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Hocam şuanda mi sunucularında sıkıntı sıkıntı var büyük ihtimalle az önce bende başka bir cihaz için denedim aynı hatayı banada verdi.

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Telefonu fabrika ayarlarına geri dönderdim. En baştan kurulumunu yaptım. Mi hesabı tekrar baştan ekledim. Uygulamayı tekrar açtım. Telefona girdiğim Mi hesabını uygulamaya girdim. Ama yine aynı hatayı verdi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam şuanda mi sunucularında sıkıntı sıkıntı var büyük ihtimalle az önce bende başka bir cihaz için denedim aynı hatayı banada verdi.
o Zaman bi süre sonra tekrar deneyelim hocam. Eğer siz başarırsanız tekrar burdan bana da bildirimde bulunursanız memnun olurum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet hocam aynen bu sıra ile yapmanız gerekli. Dilerseniz aşağıdaki konuda yer alan resimli ve videolu anlatımla karşılaştırarak tekrar teyit edebilirsiniz.

Aklıma bi tek şu geliyor hocam. Bu uyarıyı ilk verince bende Mi hesabıma numarayı eklemiştim. Ama sonrasında yine aynı hataları verdi. Acaba hesap güncellemeyi geç mi uyguluyor ? Bakalım.

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Şu anda yine deniyorum. Yine aynı ekran veriyor. Acaba başka deneyen var mı? En azından sistemden mi benden mi kaynaklandığını bilsem o da kafi. Ya da Mi hesabına telefon numarasını ekledikten belli bir süre sonra mı unlock için müsade ediyor güvenlik amaçlı?

Son düzenleme:

OzgurSah

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozgur S
Cihazım
Mi 9
Konular
3
Şu anda yine deniyorum. Yine aynı ekran veriyor. Acaba başka deneyen var mı? En azından sistemden mi benden mi kaynaklandığını bilsem o da kafi.
Ben yaşamıştım ama sonradan telefonumda açtığım Mi hesabı ile bilgisayarda denediğim hesabın aynı olmadığını farkettim. Çıkıp aynı hesapla girince olmuştu

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Şu anda başka bir sim kart ve başka bir hesap ile denedim. 168 saat süre verdi. Hesapla ilgili problem vardı herhalde. Şİmdi sormak istediğim tekrar kendi sim kartımı takmam da herhangi bir mahsur var mıdır? 168 saat süre sonra işlem yaptığım diğer sim kartı takıp işlem diğer hesaptan devam edilmesi gerekir. DOğru mudur?

Ekli dosyalar

• 3.png
    3.png
    126,2 KB · Görüntüleme: 13

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Sorun çözülmüştür. Sayın admin konu taşınacağı yere taşınabilir.

Alicqn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alicqn
Cihazım
Mi9tPro
Konular
0
Sorun çözülmüştür. Sayın admin konu taşınacağı yere taşınabilir.
Selamlar,aynı sorunu bende yaşıyorum başka hat takip hallettikten sonra kendi hattımızı taksak süre devam ediyormu bootloader aciliyormudur ?

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Aynen başka hat taktıktan sonra süre devam ediyor. Yani sende problem oluyorsa baska hatlarla bootloader açılışı için başvurunu yap. Sonrasında o süre dolana kadar kendi hattını kullan

Alicqn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alicqn
Cihazım
Mi9tPro
Konular
0
Aynen başka hat taktıktan sonra süre devam ediyor. Yani sende problem oluyorsa baska hatlarla bootloader açılışı için başvurunu yap. Sonrasında o süre dolana kadar kendi hattını kullan
Tamamdır çok teşekkürler.Farklı hat ve hesap takıp deniyeceğim.Bootloader süresi başlarsa kendi hattımı takıp devam edeceğim

Üst Alt