Çözüldü Yardım! Mi Hesabı ile Telefon Eşleşmeme Hatası

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Mi hesabımla bootloader yapmak istediğimde mi hesabınız telefon numarası ile eşleşmedi diyor. Ama Mi hesabıma giriş yaptığımda telefon numaram eşleştirildi. Sonrasında telefondan Mi hesabından tekrar çıkış yaptıktan sonra da giriş yaptım. Bilgisayarı da yeniden başlattım. Ama yine aynı hatayı alıyorum. İlk defa Xiaomi telefonum oldu ve de uğraşıyorum. Eğer kusurumuz varsa affola. Ben bulamadım o yüzden yeni konu açtım. Mi flash sürüm
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
ü miflash_unlock-en-3.5.1108.44.

OzgurSah

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozgur S
Cihazım
Mi 9
Konular
3
Ekrandaki Mi hesap numarası ile telefonunuzda Mi hesap numarasının aynı olup olmadığını kontrol eder misiniz?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Konu uygun bölüme taşınmıştır

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Ekrandaki Mi hesap numarası ile telefonunuzda Mi hesap numarasının aynı olup olmadığını kontrol eder misiniz?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kontrol ettim aynı. Zaten ikisine de önce aynı mail adresi ile girişi yaptım. Olmadı. Sonrasında telefondakini çıkış yapıp mail adresi ile değil de telefon numarası ile hesap ekledim. Uygulamaya da telefon numarası ile giriş yapıyorum. Uygulama açılıyor. Ama dediğim yerde hata veriyor. Çözemedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu uygun bölüme taşınmıştır
Teşekkürler üstadım

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ekli zaten hocam. Üstte de belirttiğim gibi telefon numarası ile hesap açıyorum zaten.
Aşağıdaki bağlantıdan da kontrol eder misiniz hocam?

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Aşağıdaki bağlantıdan da kontrol eder misiniz hocam?

Dİrek Mi hesabım açılıyor hocam.

Hatta Mi Unlock uygulamasından sürüm güncellemesi var mı diye baktım . Güncel bi sürüm daha verdi. Onunla denedim. Onunla da aynı hatayı alıyorum üstadım.

Ekli dosyalar

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    179,4 KB · Görüntüleme: 44

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Hatta Mi Unlock uygulamasından sürüm güncellemesi var mı diye baktım . Güncel bi sürüm daha verdi. Onunla denedim. Onunla da aynı hatayı alıyorum üstadım.
Hesabınızda sorun yok gibi görünüyor hocam haklısınız. Maalesef telefon numarası eklenmesine rağmen bu hatanın geldiğini ilk defa görüyorum. Belki daha önce tecrübe etmiş bir arkadaşımız vardır ve o cevap verir. Bu süreçte Unlock aracının farklı bir sürümü ile deneyebilirsiniz.

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Hesabınızda sorun yok gibi görünüyor hocam haklısınız. Maalesef telefon numarası eklenmesine rağmen bu hatanın geldiğini ilk defa görüyorum. Belki daha önce tecrübe etmiş bir arkadaşımız vardır ve o cevap verir. Bu süreçte Unlock aracının farklı bir sürümü ile deneyebilirsiniz.

Yine teyit etmek amaçlı sorayım üstadım. Öncelikle geliştirici seçeneklerini açacağız. Ordan Mi unlock durumundan hesap ekleyeceğiz. Usb hata ayıklama açık. Oem kilidi açık. Telefonu kapatıp ses kısma ve telefonu açma tuşuna beraber basarak fastboot mode açıyoruz. Ondan sonra mi unlock uygulamayı açıyoruz. Telefondaki aynı hesabı buraya giriyoruz. Yapılan işlem böyledir. Doğru mudur üstadım?

Üst Alt