Soru Yansıtma yaparken donuyor

AYHAN BUDAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AYHAN
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Redmi note 8 kullanıcısıyım. miui 11.0.9.0. LG 55NANO916PA Lcd kullanmaktayım. Aynı sorun bendene olmakta. Burda anlatılanların ve diğer videoları izledim hepsini yaptım nafile olmuyor. Başka telefonlarda denedim. Bağlanmakta. Bendeki sorun telecizyona wifi den internete bağlı olduğunda ekran yansıtma yapmıyor. Telefonu hiç görmüyor. Wifiyi kapattığımda ise ekran yansıtma aktif oluyor. ama görüntü hep donmakta, görüntü sağlıklı bi görüntü alamıyorum. Ekran yansıtmadan bağlantıyı kestiğimde ise internete giremiyorum. Tekrar wifi şifresini girmek zorunda kalıyorum.

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Redmi note 8 kullanıcısıyım. miui 11.0.9.0. LG 55NANO916PA Lcd kullanmaktayım. Aynı sorun bendene olmakta. Burda anlatılanların ve diğer videoları izledim hepsini yaptım nafile olmuyor. Başka telefonlarda denedim. Bağlanmakta. Bendeki sorun telecizyona wifi den internete bağlı olduğunda ekran yansıtma yapmıyor. Telefonu hiç görmüyor. Wifiyi kapattığımda ise ekran yansıtma aktif oluyor. ama görüntü hep donmakta, görüntü sağlıklı bi görüntü alamıyorum. Ekran yansıtmadan bağlantıyı kestiğimde ise internete giremiyorum. Tekrar wifi şifresini girmek zorunda kalıyorum.
LG nin telefon uygulaması LG thinQ yükleyin. Yansıtmayı oradan başlatın. Ayrıca modemde 5ghz yoksa Bluetooth kapalı deneyin mutlaka.

AYHAN BUDAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AYHAN
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
LG nin telefon uygulaması LG thinQ yükleyin. Yansıtmayı oradan başlatın. Ayrıca modemde 5ghz yoksa Bluetooth kapalı deneyin mutlaka.
Yardımlarınız için teşekkürler. Kullandığım modem keenetic extra dsl. Modemin Cep telefonu uygulaması ağ cihazları listesinden lg webos tv ye giriş yaptım. Bağlantı için açık Wi-fi bantlarına giriş yaptım. Misafir ağı seçeneği önceden tüm bantlar seçiliymiş. 5 ghz yi kapattım. sadece 2,4 ghz açık kaldı. Bu şekilde yaptıktan sonra sorun kalmadı. Redmi Note 8 ekran yansıtma sorunu ortadan kalkmış oldu. Donma olayında ise açık olan Bluetooth kapattım. Ondada sorun kalmadı.

Üst Alt