Çözüldü Yakinlık Sensörü Sorunu Çözümü

Cemyasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Redmi
Cihazım
Redmi
Konular
0
Arkadaşlar merhaba sensör sorunu çözüldü. Telefon ( arama yaptigimiz uygulamanin adı Telefon) uygulamasina girip uygulama bilgisinden sırasıyla bildirimler -devam eden cagrilar -önemlilik -yüksek secin ve cagrilarinizin keyfini sürün. Yorumlarınızı yazın ki kimde oldu kimde olmadı bilelim ben sorunumu boyle çozdum
Bende yok önemli yok ne yapacağım redmi not 8 ararken ekran karariyr

xeaglex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8 pro
Konular
2
Arkadaşlar merhaba sensör sorunu çözüldü. Telefon ( arama yaptigimiz uygulamanin adı Telefon) uygulamasina girip uygulama bilgisinden sırasıyla bildirimler -devam eden cagrilar -önemlilik -yüksek secin ve cagrilarinizin keyfini sürün. Yorumlarınızı yazın ki kimde oldu kimde olmadı bilelim ben sorunumu boyle çozdum
Merhaba mi 10 T pro kullanıyorum devam eden çağrılar dan sonra önemlilik yüksek çıkmıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-07-04-01-14-06-786_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-07-04-01-14-06-786_com.android.settings.jpg
    150,2 KB · Görüntüleme: 64

assistance

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
0
Bu yar bende de çıkmıyor yardımcı olabilecek birisi lütfen yardım etsin.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Sanırım bu çözüm custom romlardan biri için geçerli, bendeki Mi 10T'de de önemlilik seçeneği yok.

Srdrtkmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
T10 pro
Konular
3
merhaba.Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler.

ben mi 10t pro kullanıyorum.2 gün önce aldım.sensör sorunu bende de mevcut.bahsettiğiniz ayarlarda devam eden çağrıların içerisinde önemlilik diye bir menü adımı bulamadım.farklı bir yerde vs olabilir mi acaba

bir sorum daha var bilginiz varsa.Whatsup sohbet ayarlarımda medya görünülürlüğüm açık olmasına rağmen gelen fotograf belgeler kesinlikle galeriye kaydedilmiyor.tek tek fotoların içine girip galeride göster yapıp kaydetmek gerekiyor.işim gereği whatsup a gelen çok sayıda fotoyu galeriden toplu seçim yapıp mail atmam gerekiyor ama bu telefonla kesinlikle bu işlemi yapamamaktayım.

Ekli dosyalar

• devam eden çağrı ekran görüntüsü.jpg
    devam eden çağrı ekran görüntüsü.jpg
    108,9 KB · Görüntüleme: 51

myzer1963

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
RedmiNote10pro
Konular
3
Merhaba Arkadaşlar benim cihazım redmi note 10 pro,kilidi açıp Endonezya romu yukledim,(devam eden çağrılar) menü bende görünmüyor çünkü
mi arama yüklü aynı bahsettigin ayarlarda bildirim simgelerini kapattım düzeldi test için tekrar açtım sorun devam etti sol üstte mesaj bildirimi olduğu sürece sensörler açılıp kapanıyor inşallah sizinde düzelir çok mutluyum şu anda ....

FerhatK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
0
Devam eden çağrılar da böyle birşey çıkmıyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-11-18-09-58-11-044_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-11-18-09-58-11-044_com.android.settings.jpg
    172,8 KB · Görüntüleme: 33

Bip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
5
Son durum nedir? Mi 10T Pro kullanıcıları çözebildi mi? Xiaomi bunu çözebilen bir güncelleme yapar mı? Devam eden aramalar kısmında önemli diye bir ayar yok bizde.

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Bu sorunu çözemezsiniz arkadaşlar xiaomi bizim ve benzer birkaç cihazda bu sensörü kullanıyor bence beklentiye girmeyin

Üst Alt