MIUI 13 XTBUI Rom - Miui 13 - Android 12

Hakan75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9t
Konular
5
arkadaşlar bu adamlar sürümleri ücretli yaptıktan sonra alan kişiden farklı kişilere paylaşım olmasın diye farklı bir işlem yapmış olabilirmi cihaza eski sürümü atıp kurdum daha sonra miui 14 olan sürümü kurdum fakat cihaz yine logoda kaldı

ONEPLUS A6010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cihat1968

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Romun iki versiyonu da bende mevcut. Dileyen ÜCRETSİZ olarak ortak olabilir. Paraya ihtiyacım yok, maksat bir kaç kişi faydalansın. DM den iletişime geçebilirler.
Forum kuralları gereği burada romu paylaşmam yasak.

DM den ulaşanlara paylaşımı yaptım,yapıyorum.
Hocam banada gönderirmisiniz rica etsem

Met.in

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi9t
Konular
3
ben de 14 ü yüklemeye çalıştım fakat cihaz logoda kaldı için de farklı bir rom daha vardi mecburen onu kurdum fakat şimdi cihaza pc den dosya atamıyorum öğe kopyalanamiyor aygıt yanıt vermeyi durdurmuş yada aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir diyor varmı bi çaresi arkadaşlar

tek tıkla twrp yükleyen bir araç vardı sitede onunla da bir deneyin isterseniz
yeni twrp sürümünün adını eskisiyle değiştirip klasöre atın, sorunsuz çalışıyor

Hakan75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9t
Konular
5
bana gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim fakat bi türlü yükleyemedim 13.0.6 problemsiz bir şekilde yükleniyor fakat 14 te logoda kalıyor

Met.in

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi9t
Konular
3
arkadaşlar bu adamlar sürümleri ücretli yaptıktan sonra alan kişiden farklı kişilere paylaşım olmasın diye farklı bir işlem yapmış olabilirmi cihaza eski sürümü atıp kurdum daha sonra miui 14 olan sürümü kurdum fakat cihaz yine logoda kaldı

Bu tarife göre sorunsuz yükledim.
Emrespect' Alıntı:
13.0.6'yi kurun cihazı açın telefonun kendi kurulumunu yapın sonra tekrar twrp'ye girin ve hiçbir wipe işlemi yapmadan 14'ü kurun.

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
Romun iki versiyonu da bende mevcut. Dileyen ÜCRETSİZ olarak ortak olabilir. Paraya ihtiyacım yok, maksat bir kaç kişi faydalansın. DM den iletişime geçebilirler.
Forum kuralları gereği burada romu paylaşmam yasak.

DM den ulaşanlara paylaşımı yaptım,yapıyorum.
Bana da atma şansınız var mı acaba

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
ShanSheyyy Hocam, hiçbir sıkıntısı yok 13.0.6 sürümünün, günlük kullanış için gayet yeterli. Kullanabilirsiniz. Yalnızca, kişisel olarak söyleyebilirim, 13.0.6 sürümünde ekran parlaklığı %50 civarına alınca ev kullanımı için ideal oluyordu. güneş altında fullde bile zorluk çekiyordum. 14 sürümünde "loş" ayarı gelmişti ve kapatınca ekran parlaklığı eski romlardaki yeterliliğine geliyordu. Dün telefon boot etmeme sorunu yaşadım, Swift Backup'tan yedek yükleyince oluyordu sanırım. Forumdaki MiuiVS romuna geçtim, sanki XTB UI'dan daha iyi gibi geldi bana. Şimdilik MiuiVS kullanmaya devam.

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
ShanSheyyy Hocam, hiçbir sıkıntısı yok 13.0.6 sürümünün, günlük kullanış için gayet yeterli. Kullanabilirsiniz. Yalnızca, kişisel olarak söyleyebilirim, 13.0.6 sürümünde ekran parlaklığı %50 civarına alınca ev kullanımı için ideal oluyordu. güneş altında fullde bile zorluk çekiyordum. 14 sürümünde "loş" ayarı gelmişti ve kapatınca ekran parlaklığı eski romlardaki yeterliliğine geliyordu. Dün telefon boot etmeme sorunu yaşadım, Swift Backup'tan yedek yükleyince oluyordu sanırım. Forumdaki MiuiVS romuna geçtim, sanki XTB UI'dan daha iyi gibi geldi bana. Şimdilik MiuiVS kullanmaya devam.
Peki bu romu performans / hatasız stabilite olarak değerlendirirseniz 13 lü versiyonumu tavsiye edersiniz 14 lü versiyonu mu ..birde miuivs romunu 1-2 gün kullandıktan sonra miuivs romunu mu daha çok beğendiniz bu romu mu (13 veya 14), konuya yazarmısınız hocam henüz 2 romu denemedim geçtiğim romda uzun süre kalmak planım..

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Peki bu romu performans / hatasız stabilite olarak değerlendirirseniz 13 lü versiyonumu tavsiye edersiniz 14 lü versiyonu mu ..birde miuivs romunu 1-2 gün kullandıktan sonra miuivs romunu mu daha çok beğendiniz bu romu mu (13 veya 14), konuya yazarmısınız hocam henüz 2 romu denemedim geçtiğim romda uzun süre kalmak planım..
XTB UI 13 ve 14 arasında pek bir fark yok aslında. İkisinin de android sürümü 12. Geliştirici 14 özelliklerini 13'e portlamış gibi geldi bana. Bunu bir geliştirici daha yapmıştı. Hatta bazı 14 özellikleri çalışmıyordu, simge boyutlarını değiştirmek gibi. MiuiVS ise bence (şimdilik tabi) ikisinden de daha iyi gibi. Çoğu gereksiz Çin uygulamaları yok içinde. Açılış sesleri, parmak izi okuma animasyonları tamamen farklı. İnşaAllah bir sorun olmazsa, 14 stabil çıkana kadar bunda kalırım gibi görünüyor. MiuiVS tavsiye edebilirim.

Üst Alt