Rom Xiomi Mi9SE - OneOs Android 11 MIUI 12.6 (21.9.13)

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
21.7.26 güncellemesi ilk mesaja eklenmiştir

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Müsait olunca bende yüklücem, saf android sanıyordum.
Kullanan arkadaşlar akıcılık ve pil performansı hakkında bilgi verirse sevinirim

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
21.8.2 güncellemesi ilk mesaja eklenmiştir

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
21.8.9 güncellemesi ilk mesaja eklenmiştir

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
rom hakkında kurmadan öğrenebileceğimiz bilgiler kısmı çok boş kalmış, deneyimleyen de görüşlerini aktarmamış. keşke biraz zengin bir tanıtımı olsaymış.
21.8.9 iniyor bakalım. kurulum sonrası ilk izlenimleri ve istenilen bir bilgi olursa aktarmaya çalışırım.

kurulum için izlememi önerdiğiniz bir yol var mı hocam mustafaozkan1414 wipe yapmadan direk format data akabinde romu yüklemek kafi mi ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
rom hakkında kurmadan öğrenebileceğimiz bilgiler kısmı çok boş kalmış, deneyimleyen de görüşlerini aktarmamış. keşke biraz zengin bir tanıtımı olsaymış.
21.8.9 iniyor bakalım. kurulum sonrası ilk izlenimleri ve istenilen bir bilgi olursa aktarmaya çalışırım.

kurulum için izlememi önerdiğiniz bir yol var mı hocam mustafaozkan1414 wipe yapmadan direk format data akabinde romu yüklemek kafi mi ?

Format data yeterlidir. Maalesef yükleyen arkadaşlar konuya olumlu olumsuz bir şey yazmadıkları için, içeriği hakkında fikir sahibi olmak için yükleyip tecrübe etmeniz gerekiyor.

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
Romu kurdum. Şimdilik kısa bir bilgi verip detayları ve soru olursa onları daha sonraya bırakacağım.
21.8.9 kurulum ekranında ONE OS logosu amatörce hazırlanmış gibi ekran dışına taşmıştı ve stock olarak gelen Roboto fontunun Türkçe karakterlerde problemli olduğunu görünce ne yalan söyleyeyim ilk izlenim olarak kötü bir intiba bıraktı bende.

Bunlar dışında Rom ile birlikte gelen Hava durumu uygulaması çalışmıyor. Market üzerinden Xiaomi Hava Durumu uygulamasını kurup stock geleni devre dışı bıraktım. Yine stock gelen dosya yöneticisi de eski sürüm malesef. Dosya yöneticisini de Xiaomi'nin Google Play'de yayınladığı dosya uygulamasını kurdum. Game Turbo kısayolu ana ekranda .com şeklinde paket adı ile yazılmış. İsimlendirme işlemi çalışmıyor. Bunlar dışında akıcılık ve performans olarak ilk izlenimlerim olumlu.

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Romu kurdum. Şimdilik kısa bir bilgi verip detayları ve soru olursa onları daha sonraya bırakacağım.
21.8.9 kurulum ekranında ONE OS logosu amatörce hazırlanmış gibi ekran dışına taşmıştı ve stock olarak gelen Roboto fontunun Türkçe karakterlerde problemli olduğunu görünce ne yalan söyleyeyim ilk izlenim olarak kötü bir intiba bıraktı bende.

Bunlar dışında Rom ile birlikte gelen Hava durumu uygulaması çalışmıyor. Market üzerinden Xiaomi Hava Durumu uygulamasını kurup stock geleni devre dışı bıraktım. Yine stock gelen dosya yöneticisi de eski sürüm malesef. Dosya yöneticisini de Xiaomi'nin Google Play'de yayınladığı dosya uygulamasını kurdum. Game Turbo kısayolu ana ekranda .com şeklinde paket adı ile yazılmış. İsimlendirme işlemi çalışmıyor. Bunlar dışında akıcılık ve performans olarak ilk izlenimlerim olumlu.
selam hocam hangi twrp sürümü ile geçiş yaptınız acaba

Üst Alt