Yardım Xiomi mi 5 telefonuma reset attım google hesabıma giremiyorum ?

• Konbuyu başlatan rbzz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 2K

rbzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
4
Arkadaşlar telefonum Xiomi mi 5 telefona reset attım. Google hesabıma girmeye çalıştım şifremi unuttuğum için yeni şifre aldım. Fakat şimdi şifre doğru olmasına rağmen 24 saat sonra tekrar deneyin diyor.
Ben bu kısmı atlayıp google hesabımı girmeden telefonu kullanamayacak mıyım ?
Lütfen yardım edin :(

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
aynı sorun bende oluştu ve işin kötü tarafı telefon bootloader kilitli.ne fastboot ne twrp ne custom rom hiç bir şey yapamıyorum :( 6 saattir pc başında yapmadığım şey kalmadı gene de yapamadım
belirli bir süre beklemenizi istiyorsa yapacak birşey yok bekleyin derim hiç süre göstermiyorsa uzun bir süreç bekliyor sizi

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
belirli bir süre beklemenizi istiyorsa yapacak birşey yok bekleyin derim hiç süre göstermiyorsa uzun bir süreç bekliyor sizi

şifre değiştirilmesinden sonra 24 saat beklememi istiyor.hayır google hesabınımı koruyor telefonumu koruyor çözemedim.bootloader kilitli olunca da rom da atamıyorumki sıfırlayamıyorum telefonu :(

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
şifre değiştirilmesinden sonra 24 saat beklememi istiyor.hayır google hesabınımı koruyor telefonumu koruyor çözemedim.bootloader kilitli olunca da rom da atamıyorumki sıfırlayamıyorum telefonu :(
Söylediği süreyi bekleyip açabilirsiniz.

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Söylediği süreyi bekleyip açabilirsiniz.

24 saat ise beklerim ama forumlarda 72 saat bekleyip açamayan olmuş.işin kötü tarafı muhatap yok bununla alakalı :(

bir de box olayı nedir? varmı yaptırabilecek bir servis? açılmazsa en azından oraya başvurayım.

deltaservise bile gittim sabah sabah ama biz buna bişey yapamayız deyip telefonu elime verdiler.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
24 saat ise beklerim ama forumlarda 72 saat bekleyip açamayan olmuş.işin kötü tarafı muhatap yok bununla alakalı :(

bir de box olayı nedir? varmı yaptırabilecek bir servis? açılmazsa en azından oraya başvurayım.

deltaservise bile gittim sabah sabah ama biz buna bişey yapamayız deyip telefonu elime verdiler.

Hocam ben açarım o sorun değil. Ama 24 saat sonra girebileceksiniz. Cihaz frp ye düşmüş google lock a.

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Hocam ben açarım o sorun değil. Ama 24 saat sonra girebileceksiniz. Cihaz frp ye düşmüş google lock a.

Allah razı olsun hocam.Açılmazsa size yaptırabileceğimi bilmek bile içimi rahatlattı :) Bu arada FRP ye düşmesinin sebebi factory reset yapmadan önce google hesabını kaldırmadım diyemi?

bootloader locked bir cihazı FRP den nasıl kurtarabiliriz hocam? Rom,Twrp,Fastboot rom atamadığım için bir türlü beceremedim.Merak ediyorum nasıl yapabilirim diye.internetten bi kaç trick buldum ama telefonun ayarlarına erişemedim bir türlü.ulaşabilsem cihazı unlock yapıp istediğimi yapabileceğim :)

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Allah razı olsun hocam.Açılmazsa size yaptırabileceğimi bilmek bile içimi rahatlattı :) Bu arada FRP ye düşmesinin sebebi factory reset yapmadan önce google hesabını kaldırmadım diyemi?

bootloader locked bir cihazı FRP den nasıl kurtarabiliriz hocam? Rom,Twrp,Fastboot rom atamadığım için bir türlü beceremedim.Merak ediyorum nasıl yapabilirim diye.internetten bi kaç trick buldum ama telefonun ayarlarına erişemedim bir türlü.ulaşabilsem cihazı unlock yapıp istediğimi yapabileceğim :)
Kurtaramazsınız hocam. 24 saat sabredin :) Olmadı hallederim zaten dert etmeyin.

Oyla:
Üst Alt