Çözüldü Xioami mi 8 SE hâlâ alınır mı?

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Konu çözüldü sayın yönetici hocalarım konuyu kilitlerseniz sevinirim mesaj gelip üstte görünmesin

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Konu çözüldü sayın yönetici hocalarım konuyu kilitlerseniz sevinirim mesaj gelip üstte görünmesin
Konu Mi8 SE almayı düşünen arkadaşlarımız için halen yol gösterici bir rehber niteliği taşıyor.

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Mi 8 se ile note 8 i kıyaslamak çok saçma olur. Mi8 se note 8 e göre çok daha üst düzey bir cihaz, rom olayları biraz sıkıntı evet ama gerek kamera gerek ekran gerek işlemci note8 den daha iyi.

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Zamanında mi 8 se den redmi note 8 e geçtim globalden devam ediyorum naçizane görüşüm.

TEKE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kıtkat
Cihazım
Mi8Se
Meslek
çaycı
Konular
1
Rom kurma, twrp işinden biraz anlayanlar için vazgeçilmez cihaz bence.

Cihazımı çok seviyorum. Işlemcisi, amoled ekranı ve köşeli ince tasarımı beni benden alıyor

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
yakın bir dostumda var note 8, mi8 se imrenerek bakıyor :)
Aslında ben de note 8 almak istemiyorum pek bir mi telefonu olsun elimizde istiyorum ama malum mi telefonlar gayet pahalı bütçe de yok pek room rootla uğraşmak istemem en azından note 8 i global rom da kullanırım yarın muhtemelen almaya gideceğim bir kaç tane note 8 buldum bakıcam kafama yatanı alacağım

anilutku

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
6
Mi 8 SE günün halen canavar cihazlarından, tabii artık cihaz getirilmediği için 0'nı bulmak bulursanız da stok sebebi ile fiyatını çok pahalı görürsünüz.
Bence boyutu, ekranı, kamerası, işlemcisi halen canavar gibi çalışıyor seneye değiştiririm... (2 sene oldu)

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Mi 8 SE günün halen canavar cihazlarından, tabii artık cihaz getirilmediği için 0'nı bulmak bulursanız da stok sebebi ile fiyatını çok pahalı görürsünüz.
Bence boyutu, ekranı, kamerası, işlemcisi halen canavar gibi çalışıyor seneye değiştiririm... (2 sene oldu)
Evet benimde çok hoşuma gidiyordu ama maalesef room rootla uğraşmak istemem pek yoksa işlemci kamera note 8 den üstün zaten mi telefonu ama işte hala iyice araştırıyorum 1600tl note 9 buldum kapalı kutu şarj makinesi kılıf vs. Ama note 8 bulamıyorum pek genelde 1750tl verdinmi alıyorsun note 8 ama bulamıyorum ve note 9 bence 1600tl baya uygun onu alabilirim ama note 8 olsa daha iyi olurdu daha uzun ömürlü ama annem de pek bir şey kullanmıyorki WhatsApp, Instagram yani telefonu yorucak asla bir şey yapmaz mediatek işlemci ama güvenmek istiyorum redmi 9 da genelde burda 1500tl civarında yani 1600 e note 9 varken 1500tl redmi 9 almak mantıksız (note 9 normalde 1700tl görüştüm peşin 1600tl ye veriyor)

beytullahbkc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beytullah
Cihazım
Mİ12T
Konular
8
2 sene olacak kullanıyorum taş gibi cihaz ne donuyor ne bir şey oluyor tek eksik yanı kılıf bulması zor :D root twrp gibi işlemleri de cihazı boza yapa çözdüm. değiştirmeyi düşünürsem ios işletim sistemine geri dönerim onun dışında değiştirmeyi düşünmüyorum

Üst Alt