Çözüldü Xioami mi 8 SE hâlâ alınır mı?

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
1500 tlye SIFIR yurtdışı note 8 aldım,o telefoncundan tez zamanda uzaklaş...
Evet bende buluyorum 1600tl redmi note 8 yaşadığım yerde biraz daha pahalı satiyolar evet bana da biraz pahalı geldi redmi note 8 e yonelecegiz gibi hocam note 8 öyle satıyor yani sordum bulunduğum yerde note 8 i daha uyguna satan yok bence bu yüzden satamamis olabilir mi 8 SE yi fiyatını bilmediğim için mi 8 in normal karsiladim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Evet bende buluyorum 1600tl redmi note 8 yaşadığım yerde biraz daha pahalı satiyolar evet bana da biraz pahalı geldi redmi note 8 e yonelecegiz gibi hocam

En mantıklı seçim olur,hayırlı olsun şimdiden,aldığım yerin bilgilerini özelden göndereyim tercih sizin...

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Poco F1'i arkadaşa 1800'e almıştım tanıdıktan 128 lik yurt dışı sıfır model şuanda 64 lüğü o civarlara satanlar var. Mi8 Se çok sıkıntılı bir cihaz sürekli bu cihazlardan gelirdi dükkana rom yüklerken cihazı soft brick yapar bırakırlardı, yada uyumsuz modül sonucu cihaz fastboot'a düşerdi bilmeyeni için sıkıntılı durumlardı ilAllah etmiştik artık :) Note 8 de güzel cihaz, yarı yolda bırakmaz adamı. 1600'e yurtdışı sıfır varsa alın derim.

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Poco F1'i arkadaşa 1800'e almıştım tanıdıktan 128 lik yurt dışı sıfır model şuanda 64 lüğü o civarlara satanlar var. Mi8 Se çok sıkıntılı bir cihaz sürekli bu cihazlardan gelirdi dükkana rom yüklerken cihazı soft brick yapar bırakırlardı, yada uyumsuz modül sonucu cihaz fastboot'a düşerdi bilmeyeni için sıkıntılı durumlardı ilAllah etmiştik artık :) Note 8 de güzel cihaz, yarı yolda bırakmaz adamı. 1600'e yurtdışı sıfır varsa alın derim.
Evet hocam note 8 e karar verdim teşekkürler

musty3351

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
1
mi8 se anlayana çok güzel bir cihaz, zamanında iyi günlerim oldu kamerası gcam ile muhteşem hale geliyordu. iç ekran kırılana dek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uğraşmak istemezsen global bir cihaz al geç. hayırlı olsun

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Bu arada kendime almayacagim anneme alacağım sağolun arkadaşlar

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
156
Evet hocam note 8 e karar verdim teşekkürler
Ekran paneline bakarak alın hayalet ekran sorunu var note 8 de.Note 8 ayarlardan bakılıyor tıanma ise uzak dur note 8 başka bak tıanma olmayanı al

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Ekran paneline bakarak alın hayalet ekran sorunu var note 8 de.Note 8 ayarlardan bakılıyor tıanma ise uzak dur note 8 başka bak tıanma olmayanı al
Evet çekirdek sürümüne bı kaç defa basarak test menüsünden bakıyorduk hocam ben note 8 pro kullanıyorum ama test menüsünde ekran paneli yazmıyor

isosafags

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail SAFA
Cihazım
OnePlus 6
Meslek
Öğrenci
Konular
67
annem babam mi8se kullanıyor 2-3 ayda bir güncellerim telefonlarını şikayetleri yok şuan için. Akrabalarımda ve ben de dahil olmak üzere 7-8 kişi mi8se zaman zaman kullanıp memnun kaldığımız bi cihazdı ben 2019 ekimde başka cihaza geçip anneme vermiştim o günden beri memnun

Üst Alt