MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.4.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

3r3nTablet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi10t
Konular
0
Hocam rom yüklüyorum şuan tabletdeyim. Tek takıldığım nokta konudaki twrp Android 12 için biz 11 kuruyoruz stabilize olarak kullanabilecek miyiz yoksa Android 11 için mi bulmamız lazım

3r3nPC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
10t
Konular
0
kafeinsiz hocam dediklerinizi harfiyen uyguladım. gpu driver güncellendi fakat konabes yüklemesi sonrası endonezya 12.5.4.0 romunu kullanmama rağmen Gpu maksimum frekans değeri adında bir bölüm gelmedi sizce normal mi yoksa bir yerde yanlışlık mı yaptım acaba?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
kafeinsiz hocam dediklerinizi harfiyen uyguladım. gpu driver güncellendi fakat konabes yüklemesi sonrası endonezya 12.5.4.0 romunu kullanmama rağmen Gpu maksimum frekans değeri adında bir bölüm gelmedi sizce normal mi yoksa bir yerde yanlışlık mı yaptım acaba?
GPU OC Android 11 ile kernelsiz çalışmaz.
Android 11 ile sadece Driver güncellemesi yapmak mümkün. OC çok da gerekli değil aslında yüksek frekans lükse kaçıyor çoğu zaman driver yeterli.OC için Android 12 kullanmak ya da kernel kullanmak lazım onlar da dert yaratıyor sadece .

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam rom yüklüyorum şuan tabletdeyim. Tek takıldığım nokta konudaki twrp Android 12 için biz 11 kuruyoruz stabilize olarak kullanabilecek miyiz yoksa Android 11 için mi bulmamız lazım
TWRP Android 11 ile tam uyumlu hiçbir sorun yaratmaz.

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
kafeinsiz hocam elinize emeğinize bilginize sağlık. Bütün işlemleri yaptım. Şuan cihaz yağ gibi akıyor mübarek. Hocam ben o gpu update kısmını yanlış anlayıp O.C olarak düşündüm ki sonra jeton düştü bende 😅 Hocam tek anlamadığım şu oldu, thermal disableri kurduk herşey çok güzel fakat ben magiski kaldırmak istiyorum. Bunu kaldırırsam thermal disabler modülü de kalkarmı acaba. Beni rootlu kullanmaya mecbur mu bırakıcak bu modül.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
kafeinsiz hocam elinize emeğinize bilginize sağlık. Bütün işlemleri yaptım. Şuan cihaz yağ gibi akıyor mübarek. Hocam ben o gpu update kısmını yanlış anlayıp O.C olarak düşündüm ki sonra jeton düştü bende 😅 Hocam tek anlamadığım şu oldu, thermal disableri kurduk herşey çok güzel fakat ben magiski kaldırmak istiyorum. Bunu kaldırırsam thermal disabler modülü de kalkarmı acaba. Beni rootlu kullanmaya mecbur mu bırakıcak bu modül.
Rootlu kullanmak maalesef şart modül için.
Rootu gizlemek mümkün ama aşağıdaki linkteki modülü indirip magisk hide ayarlarını yaparsanız uygulamalar rootu görmez. Bir zararı olmaz root her zaman faydalı mesela Adaway indirip her şeyi reklamsız kullanabilirsiniz root sayesinde. deneyin.
OC işlemini yapmamanız lazımdı eğerki uyguladıysanız hız aşırtma olmaz ama GPU frekans değerleri değişir.

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
Rootlu kullanmak maalesef şart modül için.
Rootu gizlemek mümkün ama aşağıdaki linkteki modülü indirip magisk hide ayarlarını yaparsanız uygulamalar rootu görmez. Bir zararı olmaz root her zaman faydalı mesela Adaway indirip her şeyi reklamsız kullanabilirsiniz root sayesinde. deneyin.
OC işlemini yapmamanız lazımdı eğerki uyguladıysanız hız aşırtma olmaz ama GPU frekans değerleri değişir.
Malesefki yaptım hocam. Bu işlemi geri alabilmek için ne yapmak gerekir acaba

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Malesefki yaptım hocam. Bu işlemi geri alabilmek için ne yapmak gerekir acaba
Konabesi tekrar indirip ekteki dosyayı kurun.
Bu stok olana ek 150 MHz de içeriyor pil tasarrufu da sağlar.

Temiz kurulum ile sıfırdan başlamak da olabilir.

Ekli dosyalar

• SD865 587MHz-150MHz Stock UV.txt
    903 bayt · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Endonezya 13.0.5 geldi.
Pek bir değişim yok ama akıcılık ciddi oranda artmış.

Üst Alt