Çözüldü XİOAMİ 13 ULTRA, blootlader kilidi açma sorunu, "Couldn't add. Device does not exist in the server" uyarısı

semilion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Xiaomi 13 ultra
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V14.0.20.0.TMACNXM
Telefon Modeli
xiaomi 13 ultra
Bootloader Kilidi
Kapalı
benim de cihazım xiaomi 13 ultra 16/512 gb, Çin sürümü yüklü, blootlader kilidini açmak için geliştirici seçeneklerinden giriş yapmaya çalıştığımda "Couldn't add. Device does not exist in the server" uyarısı alıyorum. ne yapsam da bir türlü kilidi açmak için başvuru yapamadım. bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Oyla:

screamofcnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Ben aynı cihazı yaklaşık 3 hafta önce satın aldım. YD olarak kapalı, orijinal kutusunda geldi ve BL kilidi açıktı. Türkiye' ye gelip de telefonculardan alınan cihazların nedense BL kilitleri kapalı oluyor. Aynı cihazdan dün bir arkadaşa daha getirttik ve onunda BL kilidi açık şekilde geldi. Yeni cihazlarda artık eskisi kadar kolay kilit açılmayacağını duyurmuştu Mi firması. Anladığım kadarıyla bu adımı atmışlar ve zorlaştırmışlar.
Bende de aynı sorun var, bl açık görünüyor fakat fastboot modunda kapalı, bl de hesap ekleme falan yok yani ne twrp yükleyebiliyorum ne de rom, ne yapacağımı şaşırdım, başına gelen varsa nasıl bir yol izleyebiliriz?

Oyla:

SpecXta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 13 Ultra
Konular
4
Bende de böyle olmuştu.Mi hesabın en azından belli bir süre boyunca kullanılması lazım ve mi hesabına telefon numaranı falan da eklemen lazım.Mi hesabını halletttikten sonra mi hesabından çık gir yap bir daha dene bende bu işe yaramamıştı.Ben Cihazımı bul ayarını açtım sonra denedim başarıyla eklendi yazısı çıktı sonra da 1 hafta bekleyip açtım

Oyla:

sefronaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
0
Çok uçuk ücretler isteniyor artık. Çözümü bilenler de bilerek açıklama yapmıyor. Ben çözümü öğrenirsem burada detaylı paylaşacağım.
Öğrendin mi reis aynı cihazda aynı sorunu yaşıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de böyle olmuştu.Mi hesabın en azından belli bir süre boyunca kullanılması lazım ve mi hesabına telefon numaranı falan da eklemen lazım.Mi hesabını halletttikten sonra mi hesabından çık gir yap bir daha dene bende bu işe yaramamıştı.Ben Cihazımı bul ayarını açtım sonra denedim başarıyla eklendi yazısı çıktı sonra da 1 hafta bekleyip açtım
Olmuyo usta
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Olmuyo usta

Oyla:
Üst Alt