Yardım Xiaomi'ye geri dönmek istiyorum

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Her türlü 11 ultra o zaman
Konudaki satır aralığında " kamerası ve işlemcisi güzel. " diye özellikle belirtilmiş hocam. Evet 11 Ultra ( Dxomark'a göre de ) Xiaomi 'nin en iyi kameralı cihazı ama işlemcisi çok sıkıntılı. Ve yıl sonu itibariyle güncelleme desteğinin de kesileceği düşünülürse pek isabetli bir tercih gibi görünmüyor.
Kaldı ki benim 11 Ultra yerine 13 proyu tercih etmemin başlıca sebepleri diyebilirim. Üstelik geçerli tek kriterim kamera performansı olmasına rağmen...

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Konudaki satır aralığında " kamerası ve işlemcisi güzel. " diye özellikle belirtilmiş hocam. Evet 11 Ultra ( Dxomark'a göre de ) Xiaomi 'nin en iyi kameralı cihazı ama işlemcisi çok sıkıntılı. Ve yıl sonu itibariyle güncelleme desteğinin de kesileceği düşünülürse pek isabetli bir tercih gibi görünmüyor.
Kaldı ki benim 11 Ultra yerine 13 proyu tercih etmemin başlıca sebepleri diyebilirim. Üstelik geçerli tek kriterim kamera performansı olmasına rağmen...
Fiyatına göre söyledim zaten. Yoksa 13 ultra varken neden 11 ultra alınsın ki :D

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Ses de önemli...

Kendime aldığım Poco F5 telefonu şu sıralar kızım kullanıyor. Önceki kaybettiği iphone'dan müzik dinlediği için, Poco F5'in sesini beğenmiyor.

Hanım K60 Pro kullanıyor. K60 Pro'da müzikler daha berrak sesle dinleniyor.

Yani demem o ki; kamera ve ses kalitesi iyi olsun isteniyorsa, "pro" serisi modeller tercih edilmeli diye değerlendirmekteyim.

Bu arada ; ben hala emektar note4'e devam ediyorum. giggle~~

Üst Alt