Duyuru XiaomiUpdate.com Sitesi Açıldı!

eminmertcanyilmaz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mertcan
Cihazım
13t Pro
Konular
18
Ben birşey daha danışmak istiyorum,cihazı 4 gün önce aldım ama şarjı su gibi gidiyor gece bırakıyorum 100 den 85 e kadar düşüyor global romla mı alakali farklı bir rom atsam düzelir mi bilginiz var mı

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Ben birşey daha danışmak istiyorum,cihazı 4 gün önce aldım ama şarjı su gibi gidiyor gece bırakıyorum 100 den 85 e kadar düşüyor global romla mı alakali farklı bir rom atsam düzelir mi bilginiz var mı

Piyasaya yeni sürülen bir cihaz olduğu için yazılımsal sorunlar olması olağan hocam. Tahmin ediyorum bir kaç sürüm sonra biraz daha iyileşecektir.

Rom değiştirmek istiyorsanız da genellikle Tayvan romları batarya konusunda daha tasarruflu oluyorlar fakat cihazı birebir test etmediğim için net olarak şu rom daha iyidir diyemiyorum maalesef.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.195
- crDroid EKLENDİ

Düzeltme; Sadece güncel olanlar değil arşiv olarak eklendi. En yeniden en eskiye kadar tüm arşiv, mevcut tüm modeller için eklendi.

Lvntclkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
- crDroid EKLENDİ

Düzeltme; Sadece güncel olanlar değil arşiv olarak eklendi. En yeniden en eskiye kadar tüm arşiv, mevcut tüm modeller için eklendi.
Üstad hakkını helal et. Benim cihaz redmi note 12 pro 5 g içinde garip bir sürüm var . TMOMİXN diye güncelleme almıyor bu sürüm dediler. imei daha atmadım. Hangisi romu yuklemeliyim. Yardımcı olur musun?
Linki atarsan çok memnun olurum. Cihazın pili çok çabuk bitiyor. 8 saatte yüzde 46 ya indi. Sizden ricam hangi romu yuklemeliyim. İlgine şimdiden çok teşekkür ederim

Marvrex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
2
Üstad hakkını helal et. Benim cihaz redmi note 12 pro 5 g içinde garip bir sürüm var . TMOMİXN diye güncelleme almıyor bu sürüm dediler. imei daha atmadım. Hangisi romu yuklemeliyim. Yardımcı olur musun?
Linki atarsan çok memnun olurum. Cihazın pili çok çabuk bitiyor. 8 saatte yüzde 46 ya indi. Sizden ricam hangi romu yuklemeliyim. İlgine şimdiden çok teşekkür ederim
benimde aynı şuan hızlı bitiyor sarjı

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Xiaomi rom sitelerinde bir ilk gördüm.Bilinen bi Aosp rom güncel olarak siteye eklenmiş
Crdroid versiyon 11 den 13 e, 2021 den günümüze güncel olarak eklenmiş
Şimdi LineageOs kullananlarda eklenmesini isterler (:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.195
Xiaomi rom sitelerinde bir ilk gördüm.Bilinen bi Aosp rom güncel olarak siteye eklenmiş
Crdroid versiyon 11 den 13 e, 2021 den günümüze güncel olarak eklenmiş
Şimdi LineageOs kullananlarda eklenmesini isterler (:

Neden olmasın bir çalışma yaparız ona da, eklemek sorun değilde otomatik bir sistem yapmak zaman alıyor

Üst Alt