Duyuru XiaomiUpdate.com Sitesi Açıldı!

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.218
Redmi note 10 pro için recovery 14.0.16 ve 14.0.17 rom indirdim yüklenmiyor bozuk romlar

Romları hepsi resmi sunucular üzerinden indiriliyor. Bozuk olması mümkün değil. Recovery rom yükleme için cihazınız hangi ülke romu kullanıyor ise onun ile aynı olanı kullanmanız gerekli.

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
emeği geçenlere teşekkür ediyorum çok güzel olmuş

loksben

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bonus
Cihazım
redmi note 12
Konular
2
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Uzun süredir yeni bir projemiz gelmiyordu. Bugün itibariyla yepyeni bir projemiz ile sizlerleyiz. kullanıcıların kendi telefonlarını arayarak tüm yazılım dosyalarını ve gerekli bilgilere ulaşabileceği gayet sade ve temiz bir site projesidir.

- Tüm romları 2 saatte bir yenileniyor.
- Fastboot, Recovery dosyaları bölge bölge ayrı görünüm.
- ENG ROM dosyaları ekli
-....

Yapılacaklar.

- EU Rom her model için eski yeni tüm sürümler eklenecek - EKLENDİ
- OTO Güncelleme dosyaları eklenecek
- TWRP Dosyaları Eklenecek - EKLENDİ
- GCAM Dosyaları eklenecek

- Sitemiz şuan beta aşamadadır. Burada sizlerle paylaşma sebebimiz ise bizlere biraz destek olmanız. Sitede gördüğünüz hata yada eksikleri bizlere yorumlar ile bildirirseniz en kısa sürede düzelterek sitemizi aktif hale getirmek istiyoruz.

Yardımcı olan herkese şimdiden TeşekkürEderiz ve Emeği geçen tüm MIUI Türkiye yönetimine ayrıca sevgilerimi sunuyorum.
Hocam şimdi bende Redmi Note 12 pro 4g modeli mevcut global ve imei atılmıyor fakat bu siteye göre rom var yanlış bilmiyorsam rom yeniden format değilmi ? yani uyumlu yazılım bu yazılım atma işlemi yapılırsa imei de atılmaz mı ? Aydınlatabilirmisiniz ?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.218
Hocam şimdi bende Redmi Note 12 pro 4g modeli mevcut global ve imei atılmıyor fakat bu siteye göre rom var yanlış bilmiyorsam rom yeniden format değilmi ? yani uyumlu yazılım bu yazılım atma işlemi yapılırsa imei de atılmaz mı ? Aydınlatabilirmisiniz ?

ne dediğinizi anlamak çok zor ama rom ve imei bir birili ile alakasız şeylerdir.

Lvntclkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Üstad elinize sağlık çok güzel olmuş siteniz . Redmi 12 ve pro yazan rom 5g yi de destekliyor mu benim cihaz 12/256 pro 5g sürüm ise miui 14 android 13...
Modeli 2210136G TMOMİXN telefonda global görünüyor.. ama e-devletten bakınca modeli 22101316C görünüyor galiba fake bir yazılımı var. Bu telefona hangi romu kullanmalıyım . İlginize de ayrıca teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Üstad elinize sağlık çok güzel olmuş siteniz . Redmi 12 ve pro yazan rom 5g yi de destekliyor mu benim cihaz 12/256 pro 5g sürüm ise miui 14 android 13...
Modeli 2210136G TMOMİXN telefonda global görünüyor.. ama e-devletten bakınca modeli 22101316C görünüyor galiba fake bir yazılımı var. Bu telefona hangi romu kullanmalıyım . İlginize de ayrıca teşekkür ederim.
Düzeltiyorum benim telefon redmi note 12 pro 5g 12/256

Son düzenleme:

loksben

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bonus
Cihazım
redmi note 12
Konular
2
ne dediğinizi anlamak çok zor ama rom ve imei bir birili ile alakasız şeylerdir.
Hocam kastım şu bu romlar yeniden formatlamak için kullanılmıyor mu ? Benim bahsettiğim model de imei atılmıyor,yazılım tekrar atabiliryorsak eğer custom rom ile yazılımsal imei atmak mümkün olurmu ? Amacım cihazı rootlu dediğimiz şekilde veyahut yazılımsal müdahale ile imei atmak buradaki romla yada başka alternatif romla bunu yapabilirmiyim?

Note 12 Pro 4G Global cihazım.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Emeğinize sağlık.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.218
Hocam kastım şu bu romlar yeniden formatlamak için kullanılmıyor mu ? Benim bahsettiğim model de imei atılmıyor,yazılım tekrar atabiliryorsak eğer custom rom ile yazılımsal imei atmak mümkün olurmu ? Amacım cihazı rootlu dediğimiz şekilde veyahut yazılımsal müdahale ile imei atmak buradaki romla yada başka alternatif romla bunu yapabilirmiyim?

Note 12 Pro 4G Global cihazım.

Rom ile IMEI farklı şeylerdir.

Üst Alt