Sohbet Xiaomi'den Samsung'a Geçiş

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
30
Uzun yıllar xiaomi cihaz kullandıktan sonra Samsung A35 5G geçiş yaptım an itibariyle genel izlenimim cihaz akıyor xiaomide her an telefon bozulacak kaygısı bitirdi beni poco x3 pro'dan sonra yd alacaktım ama direnç işi vs sıkıntılı olduğu için tercihimi bu cihazdan yana yaptım cihazı 2 el 10k aldım 2 aylık tr cihazı 8/256 + yanında 25w hızlı sarjıda hediye verdi aldığım kişi

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
40
Xiaomiden samsunga geçince 100 derdimin 99u çözülmüş gibiydi; şeye şükrettim, youtubeda tam ekran tuşunu basınca video anında tam ekran oluyor yav xiaomide 5 saniye bekliyodum ekran yan dönsün diye :-x androidler bildiğim kadarıyla yapısı itibariyle uygulama sayısı arttıkça kasmaya başlıyor çünkü elimdeki cihaz s23 256 gb ve 150den fazla uygulama oldu hafiften kasmalar bunda da başladı. Ama samsung ekosistemini kurmaya yavaşan başladım watch 5 aldım buds2 pro aldım bu yaz da book 4 ultra almayı planlıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bi de samsungun yaptığı bir ayıp var elimde orijinal 33w xiaomi şarz aleti vardı bununla max 18w şarz oluyodu telefon, gidip 25w şarz aleti almak zorunda kaldım 25 ile şarz etmek için ve baya bi fark var hız açısından. Ayıp samsung sen de apple gibi tekelleşmeye gidiyorsun

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
205
Tam düşündüğüm cihaz A35 🙂 Genel deneyiminizi anlatırmısınız? İnceleme videoları baya var. Ama kötü yönlerini söyleyen çok yok. Forumlarda ise çokça ısınma sorunu var diyenlerle dolu. Özellikle instagramda reels izlerken bile bi 10dk sonra ısınma başlıyor diyorlar. Üzerindeki Exynos işlemci pek iyi değil diyenler var. Özellikle A35 yerine Dimensity 1080 kullanan A34 daha iyi diyorlar. Sizin deneyiminizi okumak isterim. Selamlar sevgiler. Burak Soysal

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Uzun yıllar xiaomi cihaz kullandıktan sonra Samsung A35 5G geçiş yaptım an itibariyle genel izlenimim cihaz akıyor xiaomide her an telefon bozulacak kaygısı bitirdi beni poco x3 pro'dan sonra yd alacaktım ama direnç işi vs sıkıntılı olduğu için tercihimi bu cihazdan yana yaptım cihazı 2 el 10k aldım 2 aylık tr cihazı 8/256 + yanında 25w hızlı sarjıda hediye verdi aldığım kişi
Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanırsınız inşallah, sıfırı ne kadar ki bunun acaba?

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
30
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanırsınız inşallah, sıfırı ne kadar ki bunun acaba?

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Teşekkürler hocam suan 13.500 TL indirimli fiyati Samsungun sitesinde 16 küsür

Tam düşündüğüm cihaz A35 🙂 Genel deneyiminizi anlatırmısınız? İnceleme videoları baya var. Ama kötü yönlerini söyleyen çok yok. Forumlarda ise çokça ısınma sorunu var diyenlerle dolu. Özellikle instagramda reels izlerken bile bi 10dk sonra ısınma başlıyor diyorlar. Üzerindeki Exynos işlemci pek iyi değil diyenler var. Özellikle A35 yerine Dimensity 1080 kullanan A34 daha iyi diyorlar. Sizin deneyiminizi okumak isterim. Selamlar sevgiler. Burak Soysal
Halihazırda bugün geçiş yaptım oyun oynayan birisi olmadığım için onunla alakalı birşey söyleyemem ama genel olarak herhangi bir kasma ısınma vs söz konusu değil sosyal medyada vs kamerası kendi görüşüm çok iyi örnek metinde IBAN vs yazı vs varsa kopyaliyabiliyorsun bu baya iyi halihazırda hyperox almayan cihazlarda bu özellik yok diye biliyorum

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Hayırlı olsun bende samsung a şu sıra geçen biri olarak memnunum açıkçası. One uı n stabilliği pergormansından çok memnunum.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
205
Teşekkürler hocam suan 13.500 TL indirimli fiyati Samsungun sitesinde 16 küsür

Halihazırda bugün geçiş yaptım oyun oynayan birisi olmadığım için onunla alakalı birşey söyleyemem ama genel olarak herhangi bir kasma ısınma vs söz konusu değil sosyal medyada vs kamerası kendi görüşüm çok iyi örnek metinde IBAN vs yazı vs varsa kopyaliyabiliyorsun bu baya iyi halihazırda hyperox almayan cihazlarda bu özellik yok diye biliyorum
Bende oyun oynayan birisi değilim. 25W şarj üzdümü? Nasıl daha hızlı şarja göre? Ağırlık elde tutuş nasıl? Uzun bir inceleme yazar mısınız? Yada soru cevap şeklinde gitmelimiyiz?

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
30
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende oyun oynayan birisi değilim. 25W şarj üzdümü? Nasıl daha hızlı şarja göre? Ağırlık elde tutuş nasıl? Uzun bir inceleme yazar mısınız? Yada soru cevap şeklinde gitmelimiyiz?
Soru cevap olarak yazarsan daha iyi olur halihazırda Xiaomi 'ye göre bir tık yavas dolması ama yapacak birşey yok 😃

Hayırlı olsun bende samsung a şu sıra geçen biri olarak memnunum açıkçası. One uı n stabilliği pergormansından çok memnunum.
Hard reset için epeyce uğraştım 😃 ama meğersem PC olmadan hard reset atamıyorsun o moda geçmiyor garip geldi bana doğrusu

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Soru cevap olarak yazarsan daha iyi olur halihazırda Xiaomi 'ye göre bir tık yavas dolması ama yapacak birşey yok

Hard reset için epeyce uğraştım ama meğersem PC olmadan hard reset atamıyorsun o moda geçmiyor garip geldi bana doğrusu
Maalesef ki samsung amiral seviyesi cihazlarda bile en fazla 45w kullanıyor hep alt seriler 15-25w sebebini bilemiyorum ama uzun süredir böyle.

Galaxy S24 Ultra cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
30
Maalesef ki samsung amiral seviyesi cihazlarda bile en fazla 45w kullanıyor hep alt seriler 15-25w sebebini bilemiyorum ama uzun süredir böyle.

Galaxy S24 Ultra cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Halihazırda Samsung klavye çok kötü direkt gbord indirdim :) + fiyatı biraz daha düşük olabilirdi cihazın sarjindan dolayı 120w konusulurken 25w olması kötü ben ikinci el uyguna almasam almazdım cihazı çok iyi fiyata aldığım için + şarj cihazınida yanında verdiği için satan kişi baya kaardayim

Üst Alt