Diğer Xiaomi vedası

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
Eğer mediamarkt iade/değişim konusunda yardımcı olmazsa ürünü servise verin. Eğer sorununuz yazılımsal ise parça değişimi yapılmayacak şekilde servise verin. Ancak parça değişimi yapılacaksa onarımı red ederek değişim raporu isteyin servisten vermeleri gerekecektir. Yapmazlarsa da Tüketici hakem heyetine başvurarak iade veya değişim hakkınız doğacaktır.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Eğer mediamarkt iade/değişim konusunda yardımcı olmazsa ürünü servise verin. Eğer sorununuz yazılımsal ise parça değişimi yapılmayacak şekilde servise verin. Ancak parça değişimi yapılacaksa onarımı red ederek değişim raporu isteyin servisten vermeleri gerekecektir. Yapmazlarsa da Tüketici hakem heyetine başvurarak iade veya değişim hakkınız doğacaktır.
yazılımsal olduğunu düşünmüyorum çünkü telefonu açtım android 10 oxygenos 10 idi. telefonu android 11 oxygenos 11e güncelledim ve kaç kere yenideh başlatıp format attım sorun düzelmedi

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Xiaomi benide bezdirdi. 12x aldım rom arıyorum oda yok. Keşke 500 fazla verip samsung alsaydım. Şimdi onlarda zamlandı :D

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
fiyat yonunde haklisin ama samsung iyi bir seçenekmi bence hayir çünkü samsun 6 ay sonra sisiyor yani samsung alicaksan 6 ay da bir format atmayida goze alacaksn
Hocam galiba en son samsung S3 mini kullandiniz 🤣
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi Mi9T telefonumda ghost touch ve amoled ekranında burn sonrası telefonumu sattım. Bitmeyen miui problemleri yüzünden hiç uğraşmadığım rom ve root işlerine bile girdim. Yazılım atarken brick olacak korkusu (nitekim hard olmasa da yaşadım) telefonun kararsız şekilde çalışmaları artık beni yordu ve bezdirdi. Xiaomi ile ilk olarak Mi Note 3 ve Mi6 ile tanışmıştım. Mi9T ile de veda ediyorum. Artık Xiaomi’nin fiyat performans telefonu olmaması ve bu yaşadığım kötü deneyimler sonrası yoluma Samsung ile devam edeceğim. Forum içinde çok konu ve mesajım yoktur ama çok takip ettim. Buradan çok faydalandığım ve öğrendiğim bilgiler oldu. Bu vesile ile paylaşım yapan herkese çok teşekkür ediyorum.😊
Hocam benimde son kullandığım xioami mi 9t oldu güzel bir bitiriş oldu en azından iyi hatırlayacağım xioami yi gayet yerinde bir karar uzuleceginizi düşünmüyorum Samsung alacaksanız "s" ve "Z" serisi öneririm uzun ömürlü olur

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Bende mi note 10'dan Huawei P40 proya geçtim Ferrariden inip F35'e binmiş gibi oldum :D Huaewi bambaşka bir noktada.

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
Hocam galiba en son samsung S3 mini kullandiniz 🤣
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam benimde son kullandığım xioami mi 9t oldu güzel bir bitiriş oldu en azından iyi hatırlayacağım xioami yi gayet yerinde bir karar uzuleceginizi düşünmüyorum Samsung alacaksanız "s" ve "Z" serisi öneririm uzun ömürlü olur
Maalesef o telefonlara bütçem yetmiyor. M serisi aldım genelde mail ve telefon görüşmesi yapıyorum. Bana yeter diye düşünüyorum umarım sıkıntı çıkarmaz kararlı çalışsın yeterli benim için 😊

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Maalesef o telefonlara bütçem yetmiyor. M serisi aldım genelde mail ve telefon görüşmesi yapıyorum. Bana yeter diye düşünüyorum umarım sıkıntı çıkarmaz kararlı çalışsın yeterli benim için 😊
Benim mi note 10 2.5 senelik cihazdı. garantisi bitmişti. Aldığım cihazda 2. el ama daha 13 ay garantisi var. mi note 10'un üstüne 3000 tl verdim bence değdi amiral gemisi cihaz kullanmayalı 3 yıl olmuştu. Amiral gemisi bi başka :) Samsunglarda tek sıkıntı pil ama o da amiral gemilerinde. m33 seni üzmez. ama çok birşeyde beklememek lazım, Bir amiral gemisi tadı vermez ama herşeyi eksiksiz yaptırır.

Ü

Üye silindi 278685

Guest
Keşke f3 yada X3 pro gibi bir telefona gecseydiniz . MIUI 13 den ve telefondan o kadar bezmeme rağmen son zamanlarda çıkan fixler özellikle sadece belki de ben olan kritik hataların hepsini çözdü . Ve çok uzun bir zaman sonra ilk defa bir MIUI sürümünden bu kadar memnunum . Satıp iPhone 11 bile almayı düşünmüştüm . Ama bu dediğim performans, ısı ve batarya sıkıntıları geçince bu konu da kapanmış gibi bişey oldu .

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Mediamarkta sıfır diye satılan ve kutudan kenarları darbeli cihaz çıktığını gördükten sonra asla kendilerinden cihaz almıyorum. Yeni cihazınızda hayırlı olsun..

Üst Alt