Xiaomi unlock sorunu

ozozka_n

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özgür
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Hocam senin durumu anladım ben. Benim sorum farklı, senin durum için sormadım yani... Mesela sen başvurunu yaptığın hesap için onay geldiğinde o telefonun bootloader kilidini açtın diyelim.Şimdi kilidi açtığın telefonda mi hesabını kapatacaksın. Sonra sim kartı çıkarıp diğer telefona takacaksın ve o telefonda izin alınmış mi hesabını açacaksın. Bu koşuldayken 2. telefon için de tekrar başvuru yapmadan kilidi doğrudan açabilecek misin acaba. Merak ettiğim konu bu
Anladigim kadariyla sormak istediginiz aslinda almis oldugunuz izin ile birkac telefonu unlock yapabilirmiyim sorusu?
Eger sorunuzu dogru anladiysam bunun olmamasi lazim cunki oyle bir durumda bu forumda 1 adet unlock izini alabilirsek hepimiz ayni sekilde bu kodu kullanabiliriz

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetihsan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet İhsan
Cihazım
Mi4c
Konular
1
Evet hocam sorumu doğru anladınız. Siz mesajın sonunda kod dediniz. Galiba benim bu konuda eksik bilgim var. Başvuru yapıldıktan sonra izin verildiğinde unlock işlemi aşamasında programa Xiaomiden gelen bir kod mu giriliyor yoksa o hesap komple aktif hale mi geliyor? Yani hesapla giriş yapınca doğrudan unlock butonuna basıp işlemi mi başlatıyoruz?

ozozka_n

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özgür
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Evet hocam sorumu doğru anladınız. Siz mesajın sonunda kod dediniz. Galiba benim bu konuda eksik bilgim var. Başvuru yapıldıktan sonra izin verildiğinde unlock işlemi aşamasında programa Xiaomiden gelen bir kod mu giriliyor yoksa o hesap komple aktif hale mi geliyor? Yani hesapla giriş yapınca doğrudan unlock butonuna basıp işlemi mi başlatıyoruz?
Koddan kastim sonrsinda bilgisayara baglayip yapacaginiz islemler serisi.

ahmetihsan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet İhsan
Cihazım
Mi4c
Konular
1
Koddan kastim sonrsinda bilgisayara baglayip yapacaginiz islemler serisi.

Anladım. Siz o hesaba kilit açma onayınız geldikten sonra kilidi açıp sim kartı ve hesabı sırasıyla diğer telefonlara da takıp deneyin yine de. Belli mi olur bu işe belki çalışır :) Çalışırsa konuya not düşersiniz

emin tahir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahir
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
12
Anladım. Siz o hesaba kilit açma onayınız geldikten sonra kilidi açıp sim kartı ve hesabı sırasıyla diğer telefonlara da takıp deneyin yine de. Belli mi olur bu işe belki çalışır :) Çalışırsa konuya not düşersiniz
Boş yere denemeyin derim, bir hesap bir telefonu açabiliyor ancak. Onun için başvuru yaparken cihazınızda xiaomi hesabınız aktif edilmiş ve sim kartınız onayalanmış olması gerekiyor. Kilit açarken sistem ilgili cihazıda kontrol ediyor ve kilit açma mesajı geldiğinde zaten 1 gün süreyle kodu kullanabiliyorsunuz. Hatta offical forumda okuduğum kadarıyla kilit açma kodu gelenlerden bazıları açma ekranında kodu yazdıktan sonra hesabınız eşleşmiyor benzeri hata da aldıkları oluyor.

ahmetihsan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet İhsan
Cihazım
Mi4c
Konular
1
Boş yere denemeyin derim, bir hesap bir telefonu açabiliyor ancak. Onun için başvuru yaparken cihazınızda xiaomi hesabınız aktif edilmiş ve sim kartınız onayalanmış olması gerekiyor. Kilit açarken sistem ilgili cihazıda kontrol ediyor ve kilit açma mesajı geldiğinde zaten 1 gün süreyle kodu kullanabiliyorsunuz. Hatta offical forumda okuduğum kadarıyla kilit açma kodu gelenlerden bazıları açma ekranında kodu yazdıktan sonra hesabınız eşleşmiyor benzeri hata da aldıkları oluyor.
Tamamdır o zaman bu aydınlatıcı bir cevap oldu işte :)

osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek
serbest meslek
Konular
52
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

yöneticiye dün gece masaj attım açtılar arkadaşlar

Son düzenleme:

ozozka_n

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özgür
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
artık basvuru yapamıyorum diye ugrasmayı kesmiştim simdi tekrar denedigimde 2 haftadır takılı kaldıgım ekrandan ilk denemede ileri geçebildim ve basvuru mu tamamladım. resimdeki gibi sürekli aynı mesajla karsılasanlar bence tekar denemeli.

Üst Alt