Xiaomi unlock sorunu

ozozka_n

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özgür
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Bende onaylanan hesap icin ayni durumdayim fakar diger ikisinde hata aliyorum

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Site zaten yabancı. Google chorome translate kullanıldı. onun için türkçe.
Biliyorum hocam, bu yüzden Türkçe yapmayın dedim. Çünkü siteler translate tarafindan farklı dillere çevrildiğinde bazı kodlamalar çalışmıyor. Bu nedenle formunuz tam olarak karşıya iletilemiyor olabilir diye orijinal dilde işlem yapmanızı önerdim. Böyle düşünmemin nedeni de, verdiğiniz ekranda bir hata yok, sadece sizden bilgi isteyen bir ekran resmi var. Devamlı aynı ekran geliyor diye yazınca, bu durum verdiğiniz bilgi karşıya gitmezse oluşur.
Ancak diğer arkadaşımız da aynı hatayı alıyormuş ve orijinal dillerde de denemiş. O zaman yoğunlukla ilgili bir sorun olabilir. Bu arada Zenmate eklentisi ile kendinizi HongKong'ta göstererek te deneyebilirsiniz.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

ozozka_n

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özgür
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Ne yaptiysam 2 telefon icinde ayni problemi yasiyorum. Gelen hatada forum icin kullanici nickname yazin diyor zaten foruma uyeyim haliyle kullanici adimla eslesen nicki yazinca sistemde mevcut diyor. Bu ekranda kitlendim kaldim. Yokmu 2mizden baska bu sorunu yasayan cozum bulan?

osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek
serbest meslek
Konular
52
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Arkadaşlar beklemek lazım Galiba 30 günü bulur kilit acilmasi

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozozka_n

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özgür
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Arkadaşlar beklemek lazım Galiba 30 günü bulur kilit acilmasi

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beklemek mesele degil 2 ayda beklerimde basvuruyu tamamlayamiyorum ki problem orada:)

Rafsan_cani

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre uçar
Cihazım
Note 3
Konular
1
Ne yaptiysam 2 telefon icinde ayni problemi yasiyorum. Gelen hatada forum icin kullanici nickname yazin diyor zaten foruma uyeyim haliyle kullanici adimla eslesen nicki yazinca sistemde mevcut diyor. Bu ekranda kitlendim kaldim. Yokmu 2mizden baska bu sorunu yasayan cozum bulan?

Merhaba telefonunuza miui forum uygulamasını yükleyebilir misiniz? birde o şekilde deneyin.

ahmetihsan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet İhsan
Cihazım
Mi4c
Konular
1
Merhabalar. Tam olarak anlayamadığım bir yer var. Xiaomi bu kilit açma iznini hesap için yalnızca 1 defa mı veriyor yoksa izin verilen hesap istediği zaman bu işlemi yapabiliyor mu? Aslında olayı şuraya getirmek istiyorum. İzin alınmış bir hesapla bir cihazın kilidini açıp o cihazdan çıkış yaptıktan sonra,,, sim kartı kilidi açmak istediğimiz başka bir telefona takarak ve o telefonda aynı hesabı açarak yeniden başvuru yapmadan doğrudan kilidi açmak mümkün mü?

ozozka_n

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özgür
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Merhabalar. Tam olarak anlayamadığım bir yer var. Xiaomi bu kilit açma iznini hesap için yalnızca 1 defa mı veriyor yoksa izin verilen hesap istediği zaman bu işlemi yapabiliyor mu? Aslında olayı şuraya getirmek istiyorum. İzin alınmış bir hesapla bir cihazın kilidini açıp o cihazdan çıkış yaptıktan sonra,,, sim kartı kilidi açmak istediğimiz başka bir telefona takarak ve o telefonda aynı hesabı açarak yeniden başvuru yapmadan doğrudan kilidi açmak mümkün mü?
Benim islem yapmak istedigim 3 adet telefon var 3undede farkli hesaplar acik ve herbirini kendi hesabi ile islem yapmaya calisiyorum ama 1 tanesi icin basvuru yapabildim

ahmetihsan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet İhsan
Cihazım
Mi4c
Konular
1
Benim islem yapmak istedigim 3 adet telefon var 3undede farkli hesaplar acik ve herbirini kendi hesabi ile islem yapmaya calisiyorum ama 1 tanesi icin basvuru yapabildim

Hocam senin durumu anladım ben. Benim sorum farklı, senin durum için sormadım yani... Mesela sen başvurunu yaptığın hesap için onay geldiğinde o telefonun bootloader kilidini açtın diyelim.Şimdi kilidi açtığın telefonda mi hesabını kapatacaksın. Sonra sim kartı çıkarıp diğer telefona takacaksın ve o telefonda izin alınmış mi hesabını açacaksın. Bu koşuldayken 2. telefon için de tekrar başvuru yapmadan kilidi doğrudan açabilecek misin acaba. Merak ettiğim konu bu

Üst Alt