Soru Xiaomi ucuz nerden alabilirim?

mehmet2525

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
meizu m5s
Konular
1
Merhaba. Arkadaşlar, Xiaomi akıllı cep telefonun satın almak istiyorum. Çindenmi sipariş versem yoksa Türkiye'de garantili satışın yapan yerler varmı? Bir site gördüm internette 20USD'ye kadar kupon veriyomurmuş. bu kuponlar çin mapazalarından kupon alan oldumu?Yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılar.
Bu sitede görmüştüm kuponu

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Siz öyle algılamış olabilirsiniz herkesin kendine göre konuşma biçimi var . Uzatmaya gerek yok. Sadece merakımdan sordum deyip konuyu kapatıyorum .
Eski mesajlarınıza baktım da hiç böyle bir üslup görmedim birdahakinde daha dikkatli olursunuz umarım . Teşekkürler , İyi forumlar.

Oyla:

OnurSözen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiomi m5
Konular
12
Çinden telefon getirtebilirsiniz imkansız degil ama degmez arada fark yok dolar almış başını gitmiş cepport magazasından alabilirsiniz az daha ucuza kaçarım dersen sefa beyden alabilirsiniz...SATIŞ BÖLÜMÜNE BAKINIZ iyi günler

Oyla:

ne.demis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
m.said
Cihazım
samsung
Konular
0
Yıkıcı değil yapıcı olalım lütfen

Hocam bu tür sitelere güvenme. En sağlam cepport tan alabilirsin. Yurtdışından telefon sparişi vermek yasak değil ama gümrükte geri iade ediliyor . ( Küçük bir şans var gümrük memurları bazen dalgınlıktan geçiriyorlar ve telefon ulaşıyor ) ayrıca pasaporta kayıt ettirmen gerekiyor. en sağlamı Türkiye den almak.

Çinden telefon getirtebilirsiniz imkansız degil ama degmez arada fark yok dolar almış başını gitmiş cepport magazasından alabilirsiniz az daha ucuza kaçarım dersen sefa beyden alabilirsiniz...SATIŞ BÖLÜMÜNE BAKINIZ iyi günler

aklımda deli sorular...?

Oyla:

OnurSözen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiomi m5
Konular
12
aklımda deli sorular...?
Yerleri belli adamlarin ister elden gidip alabilirsiniz cihaz ister internetten siparis verebilirsiniz ben bir sorun yasamadim daha once elektronik sans isi ya paraya kiyip apple urunu alacaksiniz yada butcenizden kisarak burdan alisveris yapacaksiniz ben memnun oldugum icin size onerdim

Oyla:

ne.demis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
m.said
Cihazım
samsung
Konular
0
Yerleri belli adamlarin ister elden gidip alabilirsiniz cihaz ister internetten siparis verebilirsiniz ben bir sorun yasamadim daha once elektronik sans isi ya paraya kiyip apple urunu alacaksiniz yada butcenizden kisarak burdan alisveris yapacaksiniz ben memnun oldugum icin size onerdim
hocam sorun yaşayan epey büyük bir kitle var forumlarda imajı hayli zedelenmiş bir satıcı cepport, ben sadece bilgilendirme mahiyetinde, arkadaş mağdur olmasın diye yazdım

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
hocam sorun yaşayan epey büyük bir kitle var forumlarda imajı hayli zedelenmiş bir satıcı cepport, ben sadece bilgilendirme mahiyetinde, arkadaş mağdur olmasın diye yazdım
Şikayetvar sitesini biz Türk milleti tehdit amacı kullanıyoruz forumda açılan şikayetler 2 taraf da dinlenerek sonuçlandı fakat şikayet var sitesindekilerin çoğu tehdit istediğini yapmayınca açılan şikayet kaldı ki cepport forum destekli satıcı size yapılan bir yanlış varsa ve kanıtlayabilirseniz foruma yazarsınız yöneticiler ve üyeler gereğini yaparlar. Ben mi 6 cihazımı cepporttsn almadım yurtdışından daha uygun geldi almak zorunda da değilim zaten ama haklarını da yememek lazım

Oyla:

ne.demis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
m.said
Cihazım
samsung
Konular
0
Şikayetvar sitesini biz Türk milleti tehdit amacı kullanıyoruz forumda açılan şikayetler 2 taraf da dinlenerek sonuçlandı fakat şikayet var sitesindekilerin çoğu tehdit istediğini yapmayınca açılan şikayet kaldı ki cepport forum destekli satıcı size yapılan bir yanlış varsa ve kanıtlayabilirseniz foruma yazarsınız yöneticiler ve üyeler gereğini yaparlar. Ben mi 6 cihazımı cepporttsn almadım yurtdışından daha uygun geldi almak zorunda da değilim zaten ama haklarını da yememek lazım

ya şimdi cevap verince cepport'u kötülemiş gibi görüneceğim, tanımadığım, daha önce alış-veriş yapmadığım kimselerinde hakkına girmek istemem. ama belirtmekte fayda gördüğüm için yazıyorum forum.donanımhaber'de de imajı hayli bozuk cepport'un.

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
ya şimdi cevap verince cepport'u kötülemiş gibi görüneceğim, tanımadığım, daha önce alış-veriş yapmadığım kimselerinde hakkına girmek istemem. ama belirtmekte fayda gördüğüm için yazıyorum forum.donanımhaber'de de imajı hayli bozuk cepport'un.
Dediğin gibi olabilir. Donanımhaberden bilgim yok ama gözlemlerim kadarıyla müşteri memnuniyetini ilerletmişler forumda birkaç şikayet açıldı gözlemliyoruz. Dediğim gibi cepporttan ürün almadım sadece gözlemlerim bunlar ama düşüncem bir şikayette 2 tarafı da dinlemeden eğer çok kuvvetli kanıtlar yok ise karar veremeyiz. İyi forumlar.

Oyla:

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Ben A1'i hepsiburadadan 1234 liraya dün sipariş verdim. Bana yeterince uygun geldi, daha da düşüğü için direkt yurt dışından getirtmek lazım sanırım.

Oyla:

ne.demis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
m.said
Cihazım
samsung
Konular
0
Dediğin gibi olabilir. Donanımhaberden bilgim yok ama gözlemlerim kadarıyla müşteri memnuniyetini ilerletmişler forumda birkaç şikayet açıldı gözlemliyoruz. Dediğim gibi cepporttan ürün almadım sadece gözlemlerim bunlar ama düşüncem bir şikayette 2 tarafı da dinlemeden eğer çok kuvvetli kanıtlar yok ise karar veremeyiz. İyi forumlar.

donanımhabere inceleme yapmaları için a1 göndermişler, arayı düzeltmek için mi imajı düzeltmek için mi aceba? :)

link:
[doublepost=1512324877,1512324852][/doublepost]
donanımhabere inceleme yapmaları için a1 göndermişler, arayı düzeltmek için mi imajı düzeltmek için mi aceba? :)

link:

katkımız olduysa ne mutlu :D

Oyla:
Üst Alt