Soru Xiaomi ucuz nerden alabilirim?

mehmet2525

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
meizu m5s
Konular
1
Merhaba. Arkadaşlar, Xiaomi akıllı cep telefonun satın almak istiyorum. Çindenmi sipariş versem yoksa Türkiye'de garantili satışın yapan yerler varmı? Bir site gördüm internette 20USD'ye kadar kupon veriyomurmuş. bu kuponlar çin mapazalarından kupon alan oldumu?Yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılar.
Bu sitede görmüştüm kuponu

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Çinden buraya acaba nasıl telefon sokacaksın çok merak ediyorum.

Oyla:

mehmet2525

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
meizu m5s
Konular
1
Kargoyla olmuyormu? sonuçta 1 adet sipariş vercem. gümrükte sorun olurmuki?

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Kargoyla olmuyormu? sonuçta 1 adet sipariş vercem. gümrükte sorun olurmuki?
Herhalde hocam sorun oluyor o kadar kolay mı sanıyorsunuz telefon geçirme işini imkansız gibi bişey sizin çinden kargo yoluyla telefon almanız.

Oyla:

mehmet2525

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
meizu m5s
Konular
1
Herhalde hocam sorun oluyor o kadar kolay mı sanıyorsunuz telefon geçirme işini imkansız gibi bişey sizin çinden kargo yoluyla telefon almanız.
Yorumum için teşekkür ederim. En iyisi Türkiye geneli araştırmak. Önereceğin bi site veya mağaza varmı?

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Çinden buraya acaba nasıl telefon sokacaksın çok merak ediyorum.
Yıkıcı değil yapıcı olalım lütfen

Merhaba. Arkadaşlar, Xiaomi akıllı cep telefonun satın almak istiyorum. Çindenmi sipariş versem yoksa Türkiye'de garantili satışın yapan yerler varmı? Bir site gördüm internette 20USD'ye kadar kupon veriyomurmuş. bu kuponlar çin mapazalarından kupon alan oldumu?Yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılar.
Bu sitede görmüştüm kuponu
Hocam bu tür sitelere güvenme. En sağlam cepport tan alabilirsin. Yurtdışından telefon sparişi vermek yasak değil ama gümrükte geri iade ediliyor . ( Küçük bir şans var gümrük memurları bazen dalgınlıktan geçiriyorlar ve telefon ulaşıyor ) ayrıca pasaporta kayıt ettirmen gerekiyor. en sağlamı Türkiye den almak.

Oyla:

mehmet2525

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
meizu m5s
Konular
1

Hocam bu tür sitelere güvenme. En sağlam cepport tan alabilirsin. Yurtdışından telefon sparişi vermek yasak değil ama gümrükte geri iade ediliyor . ( Küçük bir şans var gümrük memurları bazen dalgınlıktan geçiriyorlar ve telefon ulaşıyor ) ayrıca pasaporta kayıt ettirmen gerekiyor. en sağlamı Türkiye den almak.
Hocam, Teşekkür ederim. Zaten sipariş vermekten vazgeçtim. yorumları okuduktan sonra.)))

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30

Benim uslübumde herhanagi bir sorun yok gerçekten de merak ettim herhangi bir ima'da bulunmadım o sebeple yorumumu başka yerlere çekmeye çalışmayın hocam . Düzgün bir soru sordum kimseye saygısızlık etmedim .

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam, Teşekkür ederim. Zaten sipariş vermekten vazgeçtim. yorumları okuduktan sonra.)))
Ne demek hocam .rıca ederim
[doublepost=1511358405,1511358253][/doublepost]
Benim uslübumde herhanagi bir sorun yok gerçekten de merak ettim herhangi bir ima'da bulunmadım o sebeple yorumumu başka yerlere çekmeye çalışmayın hocam . Düzgün bir soru sordum kimseye saygısızlık etmedim .
İğneleyici ve azarlayıcı yazıyorsun hocam kimseye yardım etmek zorunda değilsin ama soru soran herkese de saygı duymak zorundayız telefon almak isteyen biri forumdan yardım istemiş senin ilk mesajın "Çinden buraya acaba nasıl telefon sokacaksın çok merak ediyorum" doğru mu sizce .

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Ne demek hocam .rıca ederim
[doublepost=1511358405,1511358253][/doublepost]
İğneleyici ve azarlayıcı yazıyorsun hocam kimseye yardım etmek zorunda değilsin ama soru soran herkese de saygı duymak zorundayız telefon almak isteyen biri forumdan yardım istemiş senin ilk mesajın "Çinden buraya acaba nasıl telefon sokacaksın çok merak ediyorum" doğru mu sizce .
Siz öyle algılamış olabilirsiniz herkesin kendine göre konuşma biçimi var . Uzatmaya gerek yok. Sadece merakımdan sordum deyip konuyu kapatıyorum .

Oyla:
Üst Alt