Haber Xiaomi Türkiye Mağazalarının Adresleri Belli Oldu!

İstanbul’da açılacak olan Mi Store’ların adresleri şöyle; Vadi İstanbul ve Forum İstanbul’a açılıyor. Donanımhaber editörü Erdi Özüağ’nın resmi Twitter hesabından Mi Store’dan iki görselleri paylaştı.

Ayrıca Özüağ’nın bazı açıklamaları; Mağazalar konusunda Xiaomi’nin Türkiye’den sorumlu yöneticisi Harry ile konuştum. Açılış tahminen Eylül gibi dedi, net tarih vermedi. İşletmesini resmi distribütörün yaptığı yetkilendirilmiş Mi Store olacakmış. Türkiye için aynı tarihlerde bir de lansman yapacaklarmış.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Rolnes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi Note3
Konular
5
Fiyatlara bayıldım! Ahahahahah

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Valla sana helal olsun hocam. Üstadı olmuşsunuz bu işlerin :)
Öngörü diye ben buna derim, ellerine sağlık... Mi8 için öngörülen fiyatın 900 lira daha fazlası çıktı iyi mi? smirk~~

Bir de bana hayalperest derler. Evo denen firmanın kötülüğü artık hayalgücü sınırlarımızı aşıyor :D

Şaka maka o fiyatları yazarken utanmamışlar mıdır acaba? O mağazada çalışanlar da sonuçta emekçi. Giden müşterilere bu fiyatları sunarken ne hissediyorlardır... Neyse "Cepport Forever" yeni sloganımız bundan sonra :D

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22
Bir de bana hayalperest derler. Evo denen firmanın kötülüğü artık hayalgücü sınırlarımızı aşıyor :D

Şaka maka o fiyatları yazarken utanmamışlar mıdır acaba? O mağazada çalışanlar da sonuçta emekçi. Giden müşterilere bu fiyatları sunarken ne hissediyorlardır... Neyse "Cepport Forever" yeni sloganımız bundan sonra :D
Hocam resmen icimden gecenleri soylediniz :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Ama biz bu meselelerde sizin kadar bilgili değiliz üstadım. Kapıya yazdıkları ne oluyor?
Kapıya yazdıkları şey "Authorized Reseller" yazısı. Dükkanın girişinin sağ tarafında, hemen üstte "yetkili bayi" manasında olan yazı. Eğer bunu bile anlamadıysanız olayı en başından anlatmamız mümkün değil. Yanlış anlamayın kötü manada yazmadım. Olay hakkında hiçbir bilginiz yok manasında yazdım.
Yukarıda yazarken şaka yapmıyordum. Bundan bir süre önce Distribütör'lük hakkındaki Lansman'ın hemen sonrasında savcılık için hazırlamaya başladığım bir yazıydı. 21 sayfa olmuştu ve yarım kaldı.

O günden bu güne kadar yaklaşık bir aylık sürede bir bu kadar hatta daha fazla sayfa alacak kadar gelişmeler yaşandı.

Şimdi benden tüm bunları yeniden yazmamı istiyorsunuz ama forumda bunların hepsini okumanız mümkün.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt