Rehber Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma

mustibursa19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi not 6 pro
Konular
0
cihazda hangi sürüm rom yüklüydü.Verdiğim linkten MI flash programını bu seçeneği yinede yükle diyerek kurulumu gerçekleştirin.
cihazı fastboot moda alıp fastboot oem edl komutu vererek cihazı EDL Moda alın. (cihazda güncel sürüm varsa EDL Moda geçmez.) aygıt yöneticinde cihaz USB Loader 9008 com10 gibi bir rakam ile gözükecektir EDL moda girdiyse MI flash ile rom atın.

Merhaba Genel bilgi almak istiyorum mumkunse kurallara uyuyorum yasaklari biliyorum.bir cihaz aldim sanirim edl ile imei atılmış.pasaport kayıt degilmis.cihsz note 6 pro bu cihazin bootlader acip rom root atip farklı yazılımlar kullanmak istiyorum.korkum imei gidermi bu islemelrde.bana nekadr artisi olur bootloadrr acmak.

orcun487

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orçun
Cihazım
Mi Max 2
Konular
11
1 buçuk saattir uğraşıyorum ne gösteriyorsa yaptım bir türlü beceremedim en sinir bozucu olan resimdekilerden alakasız yerlere yönlendirmesi. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi lütfen

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
1 buçuk saattir uğraşıyorum ne gösteriyorsa yaptım bir türlü beceremedim en sinir bozucu olan resimdekilerden alakasız yerlere yönlendirmesi. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi lütfen

Aldığın hatanın resimlerini yüklersen daha iyi olur

altnylmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Altan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
arkadaşlar merhaba. Mi5 telefonumda fake rom yüklü olduğu için global rom yükleme amacıyla bu uygulamaya başvurdum. adımları uyguladım ve yaklaşık 45 dakikadır bu ekran var. yanlış bir şey mi yaptım yoksa. bu konularda pek bilgi sahibi değilim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Kıdemli Komando

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdi Erkoç
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Merhabalar herkese. Bir yıldır kullandığım mi 6 cihazıma gcam yüklemek istiyorum. Bootloader kilidini açmak için forumdaki anlatımları uyguladım ama kilidi bir türlü açamadım. Cihaz 10.0.1.0 global romlu. Bootloader kilidi açabilmem için bu programı kullanarak developer rom mu kurmam gerekiyor? Şuanki mevcut global kararlı rom yüklüyken kilidi açamıyor muyum?

taskesen51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ceyhun
Cihazım
mi5
Konular
5
Lopus China romdan global roma geçilebilirmi ? Birde Mi 5 32 gb de deneyen varmı!

Adem34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.1.1
Cihazım
Mi max 2
Konular
8
Bence denenmesi ve uygulaması güvenilir olduktan sonra sunulması lazımdı. Eğer sıkıntılı ise bir çok kişi mağdur olabilir.
Ben Max 2 cihaz üzerinde denedim ,program gayet stabil ve başarılı,yanlız eu rom yüklenmiyor

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Merhabalar bu program ile eu rom kurmak için nasıl bir yol izlememiz gerekiyor ?

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Merhabalar bu program ile eu rom kurmak için nasıl bir yol izlememiz gerekiyor ?
Hocam eu rom yüklemek için twrp recovery kurup içinden yüklemek gerekir. Bu program ile yapamazsınız

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt