Soru Xiaomi Telefon Almayı Düşünüyorum

Davut42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Davut42
Cihazım
Galaxy S3
Konular
1
Öncelikle forumda yeni olduğumu ve ilk kez Xiaomi markalı bir telefon kullanacağımı eklemek isterim.

Ülkemizde resmi olarak satışı bulunmayan bir marka olduğu için aklıma takılan sorularım var. Cevaplamak için zaman ayıran herkese teşekkürler :)

• Öncelikle Mi5 (32GB) almayı düşünüyorum. Kullanıp önermeyen, sorun yaşayan var mı?

• Cihazı sadece internet üzerinden mi alabiliyoruz? Yoksa telefoncuda bulabiliyor muyuz?

• Cihazı ilk aldığımda IMEI konusunda birşey yapmam gerekiyor mu?

• İtalatçı garantisi konusunda sorun yaşayan var mı?

• Global Romda diğer Android cihazlarında olduğu gibi Google hizmetlerini (Play Store gibi) sorunsuz kullanabiliyor musunuz?

İlk kez Xiaomi kullanacağım için sorularım biraz fazla ve kimine göre gereksiz olabilir. :D Yardımcı olursanız sevinirim...

Ottway

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi6 64
Konular
65
cihazı çoğu telefoncu tanımaz ve telefoncuya acil bur durumda satamazsın. alıcısını bulman gerekiyor. 2,5 senedir xiaomi kullanıcısıyım çok memnunum. mi4 ile başladım şuan mi5 pro var. samsung lg sony apple bu cihazın yanında hikaye. satışı hepsiburada.com n11 gibi yerlerde var resmi kayıtlı. yurtdışından avrupa cihazı yada çinden getirtirseniz imei atma konusunda forumdan yardım alabilirsiniz. herseyin bir çözümü var elbet. olmaz diye birşey yok gelişme aşamaşında ve cihaz her an çöküyor ansızın ben bunu defalarca yaşadım :) ama problem yapmıyorum senkronizesini açarsanız cihazın herşeyinizi kurtarabilirsiniz. iyi forumlar.

Oyla:

sknymz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
poco x3 NFC
Meslek
Elektronik/Adalet
Konular
3
Bütçeyle alakalı bir durum. Çok para vermiyim verdiğim paranın da hakkını alim derseniz alınır. Uygun bütçeli üst seviye donanımlı bir telefon almış olursunuz.Galaxy s6 dan mi5s e geçtim ve memnunum

Oyla:

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Mi 5 pro kullanıyorum çok memnunum sitemiz üzerinden alırsanız bu konuların hiçbiriyle uğraşmazsınız ayrıca yardım için bizlerde burdayız ....

Oyla:

Davut42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Davut42
Cihazım
Galaxy S3
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi 5 pro kullanıyorum çok memnunum sitemiz üzerinden alırsanız bu konuların hiçbiriyle uğraşmazsınız ayrıca yardım için bizlerde burdayız ....
Maalesef, internetten alma gibi bir şansım yok.

Oyla:

Davut42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Davut42
Cihazım
Galaxy S3
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Forumdaki linke tıklayarak Mi5'in GittiGidiyor sayfasına ulaştım. Ürün sayfasında MIUI TÜRKİYE DESTEKLİ TEK RESMİ SATICIDIR şeklinde bir bilgi mevcut. Bu bilgi gerçek mi? GittiGidiyor üzerinden Mi5 alan var mı?

Oyla:

coravan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Mi5s 4 / 128
Meslek
sağlık
Konular
24
bende alacağım haber bekliyorum üç adet alacağım sadece kafa takılan bu telefonun çekme ve çekmesi sorunu

Oyla:

Hamid724

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulhamid
Cihazım
Xiamoi mi5
Konular
1
Ben tavsiye etmiyorum donanım olarak iyi ama bazı şeylerden kısıyolar