Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

quantum1933

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi8
Konular
1
sa mi8 cihaza stock room kurarken dikkatimden kaçtı flan and lock seçtim bootloader kapanmış anladığım kadarıyla cihaz recoveryye ve fastboot girebiliyo tamir olabilirmi olursa fiyatı nedir

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
sa mi8 cihaza stock room kurarken dikkatimden kaçtı flan and lock seçtim bootloader kapanmış anladığım kadarıyla cihaz recoveryye ve fastboot girebiliyo tamir olabilirmi olursa fiyatı nedir
Özel mesaj ile bilgi verildi

Martaval33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
hocam note 9 imei repair numara vermiştim dönüş yaparmısınız yeni müsait oldum

UtguX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi 9 T
Konular
4
Merhaba, elimde kayıtlı dual sim olan bir telefon var, hiç kullanılmamış olan imei başka bir cihaza repairlenir mi? Evet ise nasıl anlarız?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba, elimde kayıtlı dual sim olan bir telefon var, hiç kullanılmamış olan imei başka bir cihaza repairlenir mi? Evet ise nasıl anlarız?
Neyi anlayacaksınız imei atılır kayıtlı olsun yeter. Önemli olan cihaz imei atılan bir modelmidir

askjfasjkfsakjfa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ssssssssssss
Cihazım
askjfasjkfsakjf
askjfasjkfsakjfaaskjfasjkfsakjfaaskjfasjkfsakjfaas
Konular
0
H.kadioglu hocam elimde Bootloader kilidi açık Xiaom mi9 var imei attırmak istiyorum uzaktan bağlantı ile. Özel mesaj atar mısınız konuşalım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca hocam sms doğrulaması yapmak istemiyorum sanırım attıgınız mesaja cevap veremeyeceğim. Bana iletişim yöntemi iletir misiniz özel mesajınızda? Telefon numarası/telegram/discord hepsi olur. Sağolun

Son düzenleme:

gdincer66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Hocam note 11 se var bende s değil se, bunun şebekesi çekmesi gereken yerlerde çekmiyor ve IMEI atılması gerekiyor özelden dönüş yapar mısınız? Bootloader kilidi açık.

kimsin34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 9
Konular
1
hocam elimde imei repairli note 9 var bluetooth aşırı zayıf cebime koyunca bile ses kesiliyor uzakta tamir olabilirmi bir bilginiz var mı?

kimsin34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 9
Konular
1
hocam özelden fiyat bilgisi verebilirmisiniz forumda yeniyim özelden mesaj atamıyorum

Üst Alt