Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Yetkili biri bilgilendirme yapabilir mi lutfen internette çok açan yer var ama hiç birinin güvenilirliği yok ayrıca yüksek miktar paralar isteyip para atıyorsunuz server üzerinden 1 10 gün içinde açılıyor diyorlar zaten telefonu alırken başımız yandi birde dolabdirilmak olmaz bu yüzden sizlerden hizmet almak istiyorum diğer sitelere bu hizmeti yazdığım zaman bypass yapıyorlar geçici diye kandırmaya çalışıyorlar xiominun resmi sitesinden başka biryerden hizmet almayın basınız yanmasın H.kadioglu sizden geri dönüş bekliyorum hocam
Konu nedir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

H.kadioglu, slm size nasıl ulaşabilirim
Özel mesaj ile

kadircik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abidin
Cihazım
xioami
Konular
0
tşekkler onaylandı öm göndermek zor dm başlatı bulmak 1 gününmü aldı.

slckv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi Pad 4
Konular
1
Hocam selamlar. Elimde Mi Pad 4 Plus LTE versiyon var. IMEI tamiri için daha önce QPST ile denedim, modem1-modem2-fsg bölümlerini sildim fakat yazmak istediğim IMEI numarasını yazdırdığımda devamlı 0 / 00 olarak gördü. Cihazda tek sim var. Sanırım yedek almadan EFS'yi de sildim.

Yardımcı olabilir misiniz?

azadali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus
Cihazım
mi5
Konular
4
Hocam nerdesiniz özelden yazabilirmisiniz

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

azadali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus
Cihazım
mi5
Konular
4
Uzaktan yardım edecek varmi

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emnkrtp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin Kırtepe
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
özel mesaj yazamıyorum

Üst Alt