Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

ismail313

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
1
Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..) bu problemin çözümü için yafdımcı olur musunuz??

Moderatör tarafında düzenlendi:

ceka16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
celal
Cihazım
mi 13 ultra
Konular
7
Merhaba.
Mi5s plus ekran değişimi ne kadar

mustafaoganli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
Merhabalar. Mi 9 Pro 5G Cihazımı düşürdüm. Ekranda kırık yok fakat sağ üst köşe kırık gibi renk dalgalanması var ve ekranda görüntü yok. Tamiri konusunda yardımcı olabilecek kimse var mı. Şimdiden teşekkürler.
merhaba 3 gün önce Allah korkusu olmayan kul hakkı bilmeyen biri tarafından dolandırıldım.Şahıstan mi 10 t pro aldım aşagıdaki sorunlar var 12.5.4 sürümünü de güncelledim global cihaz
sorunlar
1-beni aradıkları zaman görüşmede hiç bir sorun yok ama ben arama yaptıgımda ya ses hiç gitmiyor ya çok hışırtılı derindenibazende çok normal gidir
2-ön kamera çalışıyor fakat geniş açıya alınca telefon donuyor
3-arka kamera çalıyor fakar 108mp pro yuı tıkladıgımda hata veriyor atıyor dısarı zoom yapmıyor ama watsapptan resim gönderirken zoom yapıyor
yardımcı olur musunuz,sorun nedir
teşekkür ederim

Okan.38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Xaomi not 9 pro
Konular
0
Merhaba bi tane note 9 pro aldım arkasinda ce yazıyor, bu tel e IMEI atılmış ama 4.5 g çekmiyor internet hep edge de, bulundugum şehirde yaptrdim 2 kere ama 2-3 saat sonra gidiyor tekrar edge ye dönüyor internet.Dedikleri IMEI atarken orijinal yedeği varmış sanırım onu almamıs IMEI atan.uzaktan bağlantı ile çözüm mümkün mü birde fiyatı nedir? Teşekkürler

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba bi tane note 9 pro aldım arkasinda ce yazıyor, bu tel e IMEI atılmış ama 4.5 g çekmiyor internet hep edge de, bulundugum şehirde yaptrdim 2 kere ama 2-3 saat sonra gidiyor tekrar edge ye dönüyor internet.Dedikleri IMEI atarken orijinal yedeği varmış sanırım onu almamıs IMEI atan.uzaktan bağlantı ile çözüm mümkün mü birde fiyatı nedir? Teşekkürler
Hocam açık konuşmak gerekirse bu cihazlara işlem yapıyoruz ama düzelende oluyor düzelmeyende. Denemek gerekli..

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
mi 11 5g için imei atılıyor mu? eğer atılmıyor ise bugün mi storeden mi11 4g alacağım :(

Üst Alt