Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam arkadaşımın malum yolla kayıtlı poco M3 u arızalanmış Bursa'da 1-2 yere götürmüş anakart üstündeki entegre arızalı filan denilmiş ama ellerinde yokmuş yardımcı olabilirmisiniz
Poco M3 ve Redmi 9T lerde kronik sorun. Sağlıklı bir tamiri yok şuanda. Zaten bu 2 modele biz işlem yapmıyoruz bıraktır artık. Saatli bomba gibi ne zaman patlar belli değil :)

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Poco M3 ve Redmi 9T lerde kronik sorun. Sağlıklı bir tamiri yok şuanda. Zaten bu 2 modele biz işlem yapmıyoruz bıraktır artık. Saatli bomba gibi ne zaman patlar belli değil :)
Ozaman soğuk bir su içsin yaptirmasin mi :)

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ozaman soğuk bir su içsin yaptirmasin mi :)
Zaten bu modellerin Türkiye'de satılanlarıda ileride ayıplı ürün olarak toplatılacağını düşünüyorum yada 3 defa aynı arızadan gider değişim/ para iadesi olur. zaten ilk arızada da tamir olmayacaktır çünkü Mühendislik hatası bu modeller..

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23

salihyaldiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
salih
Cihazım
poco m3
Konular
1
Merhaba , Poco M3 Kullanıyorum . Son guncellemeden sonra kapandı ve acılmadı . Bi sok tak yaptım batarya duzeldi ve hiç kapatmadım 1 ay kullandım . az once cebımde kapanmıs sarjı 70 hiç acılmıyor sok tak da yaptım durum aynı . butun acılıs seceneklerını denedım kesınlıkle acılmıyor tepkı vermıyor.

mustafaoganli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhaba mi 10t pro global cihazımda 12,5,2 sürümü var ve kamera pro modu çalışmıyor ve konıuşma yaparken kesim karsıya ya hiç gitmiyor yada derinden ara ara cızırtılı gidiyor bazen hiç birsey yok bu güncelleme ile düzelir mi bilginiz var mı

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Merhaba , Poco M3 Kullanıyorum . Son guncellemeden sonra kapandı ve acılmadı . Bi sok tak yaptım batarya duzeldi ve hiç kapatmadım 1 ay kullandım . az once cebımde kapanmıs sarjı 70 hiç acılmıyor sok tak da yaptım durum aynı . butun acılıs seceneklerını denedım kesınlıkle acılmıyor tepkı vermıyor.
2 -3 üst mesaja bakarsan aynı problem arkadaşımda da var hocamızın dediğine göre kronik sorunluymus

NrsnOnk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ZihinbaZ
Cihazım
Xiaomi Mi 9 Pro
Meslek
Zabıt Katibi
Konular
17
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Merhabalar. Mi 9 Pro 5G Cihazımı düşürdüm. Ekranda kırık yok fakat sağ üst köşe kırık gibi renk dalgalanması var ve ekranda görüntü yok. Tamiri konusunda yardımcı olabilecek kimse var mı. Şimdiden teşekkürler.

kemal.44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Selamlar mi 9t var IMEI repair var. fakat 4.5g de iken çabuk pil bitiyor 3g de bir sıkıntı olmuyor. varmıdır çözüm

Üst Alt