Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

ayuming

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
redmi note 3
Meslek
Elektronik
Konular
18
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Merhaba note 8 pro cihazım var cihazım un şarj soketinde sorun var sanırsam biraz zor şarj oluyor ve bilgisayara bağladığımda bilgisayar görmüyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz

barisgtr91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
1
merhaba bende mi 10 var yeni aldım TR garantili v12.0.6.0 global da kaldı sürüm V12.5.2.0 güncelleme bildirimi geldi indiriyorum yüklemiyor doğrulama sorunu hatası veriyor Bootloader açmadan uzaktan bağlantı ile yapabilirmisiniz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
merhaba bende mi 10 var yeni aldım TR garantili v12.0.6.0 global da kaldı sürüm V12.5.2.0 güncelleme bildirimi geldi indiriyorum yüklemiyor doğrulama sorunu hatası veriyor Bootloader açmadan uzaktan bağlantı ile yapabilirmisiniz
yüksek masraf çıkar yetkili hesap ile yüklemek gerekir.

coldfire

Herkes kendi ateşini başkasının Cehenneminde sınar
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gölpinar
Cihazım
poco F5
Konular
7
Mi 11 ultra imeil kaydı oluyormu

serkans674

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan S.
Cihazım
Redmi 4X
Konular
2
Rom yükleme sırasında mi flash ta cleean and lock modunda unuttum kilitlendi. şimdi rom yükleyemiyorum yetkili şifre ile yüklenmesi gerekiyor ücreti nedir acaba.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Merhaba redmi 9'a herhangi bir recovery yükleyince dokunmatik çalışmıyor bu sorunu nasıl gideririz? Sanırım TR sürüm olduğundan ekran panelleri uymuyor mecburen stock romu yüklüyorum anca böyle düzeliyor bir de bu telefonda NFC var donanımsal olarak ama yazılım tarafında kapalı etkinleştirilebilir mi?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba redmi 9'a herhangi bir recovery yükleyince dokunmatik çalışmıyor bu sorunu nasıl gideririz? Sanırım TR sürüm olduğundan ekran panelleri uymuyor mecburen stock romu yüklüyorum anca böyle düzeliyor bir de bu telefonda NFC var donanımsal olarak ama yazılım tarafında kapalı etkinleştirilebilir mi?
twrp ye yapacak bir şey yok. Cihazda nfc donanımsal olarak mevcut ise hint romu olabilir global rom yükleyin gelmesi lazım..

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
twrp ye yapacak bir şey yok. Cihazda nfc donanımsal olarak mevcut ise hint romu olabilir global rom yükleyin gelmesi lazım..
Global de de yok maalesef sadece hint ve çin romunda var ama onların da ekran panelleri tianma diye geçiyor bende huaxing diye yazıyor bu yüzden yine dokunmatik çalışmayacak. Çin ya da hint romuna kendi ekranımın sürücüsünü tümleştirsem dokunmatik çalışır nasıl tümleştirebilirim acaba

Üst Alt