Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

ato23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atakan
Cihazım
mi note 10
Meslek
uçak teknisyeni
Konular
6
hocam merhaba mi9 telefonum kapandı hiç açılmıyor mahalle esnafına götürdüm anakart sorunu olduğunu söyledi yardımcı olabilirmisin

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Hayırlı işleriniz olsun hocam. Kolaylıklar dilerim.

selefi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut Kara
Cihazım
mi 10 ultra
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
hocam size nasıl ulaşabilirim cep telefonu verir misiniz gmaile atın. bir de telefon açılmasın arkası yani. açılmadan olmuyor mu? beni arayan bazı kişiler ler ulaşamıyor. 4.5 g de sorun var.

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
hayırlı olsun hasan kardeş bende leeco pro 2 (x720) adıyla bir cihaz var mavi ekran ve restart oluyor sürekli bunun bir çözümü var mı cihaz ısındıgı gibi bunu yapıyor yani en fazla 5 dk kullanabilirsin sıfır aldım cihazı .

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hocam merhaba mi9 telefonum kapandı hiç açılmıyor mahalle esnafına götürdüm anakart sorunu olduğunu söyledi yardımcı olabilirmisin
özel mesaj ile ulaşın yardımcı olalım hocam.

Eno1940

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi s2
Konular
5
Merhaba yanlış rom kurulması sonucu imeil çakılı redmi note 9 pro cihaz brick olmuştur redmi yazısı dışında hiçbir yer gelmiyor telefoncuya verdim edl mod cin sunucu gibi seyler dedi ama 2 haftadır yapamadı cin sunucusuna baglanamadigini vs söyledi. Sms dogrulamasi yapamadığım için mesaj atamadim size cihaz bana ait degil kuzenimin yeni telefon alacak parası yok kurtarilma imkani var mıdır hocam

MerchiN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
1
Hasan Beyin ellerine sağlık çok güzel bir şekilde cihazımı tamir etti ve çok büyük bir karmaşadan kurtardı beni. Tekrardan teşekkürler Hasan Bey.

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Merhaba. Xiaomi mi 9 se telefonumun daha önce ekranında sorun vardı. Hayalet ekran sorunu diye geçiyor :) Ben de Twrp üzerinden Rom yüklemeyi denedim. Belki bir yerde yanlış yapmış olabilirim, TWRP yükledikten sonra telefonumda Power + ses açma tuşu ile açıldı. Daha sonra gerekli şeyleri sildim, sonra ROM'u yüklemeye çalışırken hata verdi kırmızı renkli yazı ile, reboot yaptıktan sonra telefonum bu sefer Fastboot ekranında takılı kaldı. vbmeta uygulaması da bir işe yaramadı, TWRP tekrar açılmadı, yükleyemedim de, sadece Fastboot ekranı geliyordu karşıma, bu şekilde fastboot rom indirdim ve miflash ile kurmaya çalıştım, ve orada da 1 kez hata verdi. İşte bu hatadan sonra telefonum artık hiçbir şekilde açılmamaya başladı. Telefonu bilgisayara usb ile bağlıyorum, power tuşuna basılı tuttuğum zaman bilgisayar yeni donanım buldu bildirim sesi veriyor, fakat telefon titremiyor ve ekrana hiçbir şey gelmiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.
Bu arada telefonu ısıtarak arka kapağını çıkardım, ve batarya'nın soket'ini çıkardım. Biraz bekledim tekrar yine taktım, bu uygulama sonrasında da telefon tepki vermiyor, açılmıyor. Sorun neyden kaynaklıdır, düzelir mi, ücret konusunda iletişime nasıl geçeceğim ?
cihazın brick olmuş aynı sorun note 8 pro da başıma geldi eğer pc ye bağladığında aygıtı görüyor ise telefonda görüntü olmaması normal sorun değil ama doğru yazılım ile cihazı kurtarabilirsiniz bu işlem için 200 ile 300 arasında para istiyorlar bilginiz olsun.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba yanlış rom kurulması sonucu imeil çakılı redmi note 9 pro cihaz brick olmuştur redmi yazısı dışında hiçbir yer gelmiyor telefoncuya verdim edl mod cin sunucu gibi seyler dedi ama 2 haftadır yapamadı cin sunucusuna baglanamadigini vs söyledi. Sms dogrulamasi yapamadığım için mesaj atamadim size cihaz bana ait degil kuzenimin yeni telefon alacak parası yok kurtarilma imkani var mıdır hocam
özel mesaj ile ulaşırsanız yardımcı olalım hocam..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba. Xiaomi mi 9 se telefonumun daha önce ekranında sorun vardı. Hayalet ekran sorunu diye geçiyor :) Ben de Twrp üzerinden Rom yüklemeyi denedim. Belki bir yerde yanlış yapmış olabilirim, TWRP yükledikten sonra telefonumda Power + ses açma tuşu ile açıldı. Daha sonra gerekli şeyleri sildim, sonra ROM'u yüklemeye çalışırken hata verdi kırmızı renkli yazı ile, reboot yaptıktan sonra telefonum bu sefer Fastboot ekranında takılı kaldı. vbmeta uygulaması da bir işe yaramadı, TWRP tekrar açılmadı, yükleyemedim de, sadece Fastboot ekranı geliyordu karşıma, bu şekilde fastboot rom indirdim ve miflash ile kurmaya çalıştım, ve orada da 1 kez hata verdi. İşte bu hatadan sonra telefonum artık hiçbir şekilde açılmamaya başladı. Telefonu bilgisayara usb ile bağlıyorum, power tuşuna basılı tuttuğum zaman bilgisayar yeni donanım buldu bildirim sesi veriyor, fakat telefon titremiyor ve ekrana hiçbir şey gelmiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.
Bu arada telefonu ısıtarak arka kapağını çıkardım, ve batarya'nın soket'ini çıkardım. Biraz bekledim tekrar yine taktım, bu uygulama sonrasında da telefon tepki vermiyor, açılmıyor. Sorun neyden kaynaklıdır, düzelir mi, ücret konusunda iletişime nasıl geçeceğim ?
özel mesaj ile ulaşırsanız yardımcı olalım hocam..

Da Vinci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağlar
Cihazım
Xiaomi - Mi 9T
Konular
0
Merhabalar hocam.
Xiaomi - Mi 9T mevcut ve brick olmuş vaziyette.
Fastboot ya da Recovery'e girmiyor. Sadece EDL Mode'a alınabiliyor malûm yetkili hesap olmadığı için herhangi bir işlem yapamıyorum.
Siz yardımcı olur musunuz? Cevabınız evet ise özel mesaj ile iletişime geçerseniz sevinirim. Telefon doğrulaması yapmadığım için ben geçemiyorum.

Üst Alt