Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

batu0706

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
batuhan
Cihazım
poco x3 pro
Konular
0
system has been destroyed hatası alıyorum nasıl çözebilirim telefonu açamıyorum lütfen yardım edin

batu0706

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
batuhan
Cihazım
poco x3 pro
Konular
0
Model nedir bootloader kilidi açık mı?
poco x3 pro boot loader kilidi açık internetten böyle bir çözüm buldum. twrp yüklerken yanlışlıkla sistem osyalarının hepsini sildim. amacım telefonu formatlamaktı format atmamın amacı telefon açılmıyordu sadece twrp ekranı açılıyordu. twrpde bişeyler yaptım sonra has been destroyed hatası almaya başladım şimdi fastboot'a alıp güncel miui sürümünü yüklüyorum dogrumudur yaptıgım ? yardımcı olabilirmisiniz lütfen
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
poco x3 pro boot loader kilidi açık internetten böyle bir çözüm buldum. twrp yüklerken yanlışlıkla sistem osyalarının hepsini sildim. amacım telefonu formatlamaktı format atmamın amacı telefon açılmıyordu sadece twrp ekranı açılıyordu. twrpde bişeyler yaptım sonra has been destroyed hatası almaya başladım şimdi fastboot'a alıp güncel miui sürümünü yüklüyorum dogrumudur yaptıgım ? yardımcı olabilirmisiniz lütfen
Aynen deneyin açılması lazım

batu0706

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
batuhan
Cihazım
poco x3 pro
Konular
0
Aynen deneyin açılması lazım
abi bişey dicem ben bu telefonu yeni aldım, oyun oynamak için ama şarjım çok cabuk bitiyor oyundayken. şarjı en az harcıyan hangi roomu kullanmalıyım en iyi room hangisi bilgin varmı ?

batu0706

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
batuhan
Cihazım
poco x3 pro
Konular
0
YEŞİL YER DOLDU FAKAT HALEN ROOM ATMADI TELEFONA. 2 SAATTİR BEKLİYORUM BU NE KADAR SÜRER BİLGİSİ OLAN VARMI

krbn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erol
Cihazım
discovery
Konular
0
Merhabalar, xiaomi mi 10 lite 5g telefonum var. Şimdiye kadar sorunsuz kullandım.
1 hafta kadar önce Google uygulaması guncellerken (Android değil bildiğimiz Google uygulaması) ekranda yatay yeşil çizgiler oluştu. Telefon ekran dokunmalarina ya da fiziki tuşlara cevap vermeyince power tuşuna basık tutarak resetlemek istedim. Tel kapandı ve bir daha açılmadı.
Ses, görüntü, titreşim hiç bir şey yok.
Küçük bir yerde yaşıyorum.
Buradaki tamirci telin şarj dahi almadığını muhtemelen işlemcisinin yanık olduğunu tamir edemeyeceğini söylerek iade etti.

Oluru var mıdır bu cihazın yoksa çöp mü oldu?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar, xiaomi mi 10 lite 5g telefonum var. Şimdiye kadar sorunsuz kullandım.
1 hafta kadar önce Google uygulaması guncellerken (Android değil bildiğimiz Google uygulaması) ekranda yatay yeşil çizgiler oluştu. Telefon ekran dokunmalarina ya da fiziki tuşlara cevap vermeyince power tuşuna basık tutarak resetlemek istedim. Tel kapandı ve bir daha açılmadı.
Ses, görüntü, titreşim hiç bir şey yok.
Küçük bir yerde yaşıyorum.
Buradaki tamirci telin şarj dahi almadığını muhtemelen işlemcisinin yanık olduğunu tamir edemeyeceğini söylerek iade etti.

Oluru var mıdır bu cihazın yoksa çöp mü oldu?
Bahsettiğiniz arızalar pek tamir edilebilir arızalar değil. Bizde yok tamiri ama yinede araştırın.

metallandica38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
note 8
Konular
0
note 11 pro 4g cihazım fabrika ayarlarına sıfırlayınca main menüde kaldı altta nv data is corrupted yazıyor bootloader acık daha önce imei atılmıştı

Üst Alt