Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

guneyemre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
guneyemre
Cihazım
Mi 6
Konular
10
Merhabalar, az önce Mavi Xiaomi Mi 6 telefonumun ekranın kenarı çok küçük çatladı, sadece estetik amaçlı bir çerçeve cam arıyorum dokunmatik panel parmak izi okuyucu vs istemiyorum, nasıl bir yol izleyebilirim, İstanbul/Ataşehir, teşekkürler

Ekli dosyalar

• 20220909_111911.jpg
    20220909_111911.jpg
    413,1 KB · Görüntüleme: 1
  • 20220909_111859.jpg
    20220909_111859.jpg
    679,2 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:

AKU-17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Xiaomi Mi9
Konular
0
Merhaba, mi9 cihazım var. Daha önce imei atmıştık, mecburi sıfırlama yaptım cihaza. Tekrar imei attırmak istiyorum. Yedek imei dosyası duruyor. Fiyat ne olur acaba?

moordillo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mui 7
Cihazım
redmi note 2
Konular
0
H.kadioglu merhaba. Poco X3 pro cihasım şu an için açık ama kısa sürede kapancak. Açabilirmiyiz.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
hocam telefona mi flash tool ile rom atacaktım oem kilidi kitlendi ve bootloop oldu tamiri için uğraşırmısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam redmi note 8 bootloop oldu ve bootloader kilidi kapalı kurtarma yöntemi varmı edl moda olmak istiyorum ama telefon bozulur diye korkuyorum
format atmayı deneyin bl kilidi kapalıyken rom atarsanız brick olur

aykut025

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aykut
Cihazım
Mi6x
Meslek
Güvenlik
Konular
4
Mi 6x şarj soketi tamiri nekadar

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
redmi note 9 repair gördükten sonra imei gitti bl kilitli uzaktan halletmenin fiyatı ne olur

shmbjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gökhan
Cihazım
xiaomi mi mix 2
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Hocam merhaba, imei atilmis mi 9 t prodan rootu kaldirmak istiyorum. Uzaktan baglantiyla yapabilir misiniz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

toyocos8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celalettin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Merhabalar, Poco X3 Pro cihazımız için desteğe ihtiyacımız var. Forum özel mesajı bulamadığım için cevaplamak durumunda kaldım.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular