Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

xantiave

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
3
Poco X3 Pro cihaz hakkında bilgi alacaktım ulasmam mümkün mü?

sinyorscuba06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
redmi K40gaming
Konular
3
Redmi K40 gaming cihazım rom yüklerken bootloop oldu hiç bir şekilde açılmıyordu. H.Kadioğlu hocam bu sabah uzak bağlantı ile cihazımı kurtardı. Kendisine teşekkür ederim güvenilir ve işini bilen bir insan...

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
Mi11Lite 5G NE (Lisa) için hala tek yol direnç mi ? Mevcut imei süresini uzatma imkanı varmı

thunderslordx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
casper pc
Konular
4
hocam telefona mi flash tool ile rom atacaktım oem kilidi kitlendi ve bootloop oldu tamiri için uğraşırmısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
hocam redmi note 8 bootloop oldu ve bootloader kilidi kapalı kurtarma yöntemi varmı edl moda olmak istiyorum ama telefon bozulur diye korkuyorum

Son düzenleme:

mso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
12
Redmi Note 5A ugglite var. En son fabrika ayarlarına getirmiş kenara kaldırmıştım. Bu ara birisine satış için açtığımda system deployed diye hata veriyor. Orijinal ürün. Bootloader kilidi kapalıydı.

İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden varsa elden teslim edebilirim. Yaptırmak istiyorum.

Kerim003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jjkm
Cihazım
Kerim
Konular
1
m8 se cihazıma cdroid yukledim suan ne twrp nede fastboota giriyor edl moda alabiliyorum ancak mi flash yetkili hesap istiyor neyabiliriz

cskn53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rizespor
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
0
Kolay gelsin poco X3 NFC cihazım kapalı alanlarda çekmiyor ara ara görüşme esnasında kopmalar oluyor. IMEI atılmış surya telefon yardımcı olabilir misiniz

mu7y

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
S8
Konular
0
Selam elimde mi 10 t pro 5g yurt dışı cihaz var buna imei yapıldı fakat su an dısardan apk yükleyemiyorum işim gereği yüklemem gerek apklar var paket yükleyici hatası alıyorum bunun çözümü varmıdır sizde

Üst Alt