Yardım Xiaomi Smart Home Security Sizce Alınmalı Mı?

dekadans

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
dekadans
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
20
Selamlar,

Bir süredir dış kaynaklı sitelerde satışına başlanan ve burada fazla değerlendirmesine rastlamadığım Smart Home Security ürününü tartışmaya açmak istiyorum. Henüz duymamış olanlar için kısaca bahsetmek gerekirse, ürün Xiaomi'nin ev için tasarladığı diğer yan ürünleri (kamera, ışık, hava temizleyici vb.) efektif bir biçimde telefonunuzdan idare etmenize yarayan, içerisinde sensörler ve ev içi wirelles köprü vazifesi olarak görecek komponentler barındıran bir akıllı ev uygulaması. Fiyatı şu anda 50-60 dolar aralığında. Sorularıma gelirsek: Sizce tanıtımlarda bahsedilen teorik verimliliğe pratikte ulaşmak mümkün olur mu? Bu ürünü aramızda alıp kullanmış olan ya da daha geniş bilgi sahibi olan var mı? Son olarak, ürün aynı zamanda evde yokken güvenlik tehditlerine karşı da evi koruduğunu iddia ediyor. Sizce pronet vs. gibi güvenlik uygulamaları doların fiyatı ile birlikte yükselmişken bu ürün ile diğer başka bir şeye gerek kalmadan ev içi güvenliği sağlamak da mümkün olur mu?

Şimdilik aklıma gelen sorular bunlar, sizler de sorularınızı ekleyebilirsiniz.

drgood

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi5
Konular
5
Buna ruslar gateway in dns ini değiştirip rica üzerine radyo kanalı ekliyorlardı ama ben güvenemediğim için kullanamadım.

Oyla:
Üst Alt