Yardım Xiaomi-Redmi Reklam Rezaleti!

bilgisayarix

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semih
Cihazım
CC9
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.3.4
Telefon Modeli
MI 9 Lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar,
Yeni satın aldığım Mi 9 Lite (CC9) telefonumun dahili uygulamalardaki reklamlar beni sinir ediyor. Bundan tamamen nasıl kurtulurum.
Ne güzel Samsung Galaxy S8+ telefonun var kullan ne işin var dandik markalarla. Reklam işine bir son veremezsem Çift hatlı, büyük bataryalı diye bir hevesle aldığım aldığım telefonumu çekiçle kırarken güzel bir video çekip tüm sosyal mecralarda paylaşmama az kaldı.
Yardımlarınızı bekliyorum.

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Bence siz Xiaomi kullanmaktan yol yakınken vazgeçin. Daha reklamları, önerileri kapatamayıp böyle sinirleniyorsanız, başka problemleri hiç çözemezsiniz. Yazık telefonu da kırmadan kullanabilecek birine verin, sevaptır. Yok sakince halledebilecekseniz ayarlarda, orda burda gördüğünüz önerileri, reklam seçeneklerini kapatın, bu kadar basit, hiç reklam çıkmaz.

Oyla:

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
bende mi9 lite kullanıcısıyım reklamları kapatmama rağmen ara sıra gene çıkıyordu eu rom kurdum rahatladım

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Deneyebilirsiniz. Beş dakikanızı alacaktır.

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Bence siz Xiaomi kullanmaktan yol yakınken vazgeçin. Daha reklamları, önerileri kapatamayıp böyle sinirleniyorsanız, başka problemleri hiç çözemezsiniz. Yazık telefonu da kırmadan kullanabilecek birine verin, sevaptır. Yok sakince halledebilecekseniz ayarlarda, orda burda gördüğünüz önerileri, reklam seçeneklerini kapatın, bu kadar basit, hiç reklam çıkmaz.
Hocam ne alakası var ki herkes her şeyi bilmek zorunda değil bilmiyor ki soruyor bizim amacımız burda yardımlaşmak paylaşmak insanları telefondan uzaklaştırmak.

Oyla:

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Hocam ne alakası var ki herkes her şeyi bilmek zorunda değil bilmiyor ki soruyor bizim amacımız burda yardımlaşmak paylaşmak insanları telefondan uzaklaştırmak.
Mesajımı tekrar okursanız, bilmemesiyle ilgili bir yorumda bulunmadığımı, aksine sinirlenip telefonu kıracak olmasıyla ilgili yorumda bulunduğumu anlarsınız.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Merhabalar,
Yeni satın aldığım Mi 9 Lite (CC9) telefonumun dahili uygulamalardaki reklamlar beni sinir ediyor. Bundan tamamen nasıl kurtulurum.
Ne güzel Samsung Galaxy S8+ telefonun var kullan ne işin var dandik markalarla. Reklam işine bir son veremezsem Çift hatlı, büyük bataryalı diye bir hevesle aldığım aldığım telefonumu çekiçle kırarken güzel bir video çekip tüm sosyal mecralarda paylaşmama az kaldı.
Yardımlarınızı bekliyorum.
Her şeyi şiddete başvurarak çözemezsiniz. Böyle basit konulardaki bu tip davranışlar, ilerde büyük sorunlara sebep olabilir. Biraz sakin. Yarın çocuğunuza-eşinize, yolda karşılaştığınız birine sinirlendiğinizde de çözüm için şiddete mi başvuracaksınız? Buradan öyle görünüyor. Lütfen biraz sakin.
Bakın, çözümü arkadaşlarımız paylaşmışlar. Ne kadar da basitmiş değil mi? Evet keşke böyle reklam falan olmayaydı iyiydi ama böyle işte.

Oyla:

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Bende Samsung dan geçtim cidden çok hevesle aldım bu cihazı ama nedense telefonu kullanmak için bir çok ayarı var yok bildirimler niye çıkmıyor diye bir ayar yapıyoruz yok reklam falan derken insan biraz olsun pişmanlık hissediyor. xiaomi telefonlar cidden güzel ama bazı şeyler insanların bardaklarıni taşıriyor.ben soruyu soran kişinin sinirlenmesini hiç haksız bulmadım

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bende Samsung dan geçtim cidden çok hevesle aldım bu cihazı ama nedense telefonu kullanmak için bir çok ayarı var yok bildirimler niye çıkmıyor diye bir ayar yapıyoruz yok reklam falan derken insan biraz olsun pişmanlık hissediyor. xiaomi telefonlar cidden güzel ama bazı şeyler insanların bardaklarıni taşıriyor.ben soruyu soran kişinin sinirlenmesini hiç haksız bulmadım
Size hak veriyorum ancak siniri şiddete başvurarak yatıştırmak doğru değil.

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt