Yardım Xiaomi redmi note 9 pro fasfboot ekranında kaldı.

efealchemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Telefonum xiaomi redmi note 9 pro 4gb ram 64gb hafıza miuı 12 rom yükledim twrpden. Sonra fastbood moduna attı telefon hiç açılmıyor... Twrp ekranından reboot system yapıyorum. Yine fastboota atıyor.. Bilgisayarım yok yardımcı olur musun lütfen
:(

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Telefonum xiaomi redmi note 9 pro 4gb ram 64gb hafıza miuı 12 rom yükledim twrpden. Sonra fastbood moduna attı telefon hiç açılmıyor... Twrp ekranından reboot system yapıyorum. Yine fastboota atıyor.. Bilgisayarım yok yardımcı olur musun lütfen
:(
Sistem hasar görmüş.Bir pc bulup full rom atmanız gerek.Yada root erişimi olan bir telefon bulabilirseniz yardımcı olabilirim

Oyla:

efealchemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Sistem hasar görmüş.Bir pc bulup full rom atmanız gerek.Yada root erişimi olan bir telefon bulabilirseniz yardımcı olabilirim
Bir bilgisayar bulsam miuı 12 atabilirmiyiz düzelir mi abi. İnternet cafe olurmu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok zor durumdayım abi şuan. Rootsuz cihaz var Huawei. Birde hafıza kartı var.

Son düzenleme:
Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
İnternet kafede olmaz çünkü sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakmanız gerek bir kaç tane driver indirmeniz ve PC kapatıp açmanız gerek internet kafede olmaz. Büyük ihtimalle yanlış rom attınız veya twrpde sorun var. Çok üzüldüm adınıza ben de bu durumun aynısını yaşamıştım 2 hafta telefonsuz kaldım PC olmadığı için.

Oyla:

efealchemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
İnternet kafede olmaz çünkü sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakmanız gerek bir kaç tane driver indirmeniz ve PC kapatıp açmanız gerek internet kafede olmaz. Büyük ihtimalle yanlış rom attınız veya twrpde sorun var. Çok üzüldüm adınıza ben de bu durumun aynısını yaşamıştım 2 hafta telefonsuz kaldım PC olmadığı için.
Normal bir bilgisayar bulsam nasıl yapacağım.

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Normal bir bilgisayar bulsam nasıl yapacağım.

Oyla:

efealchemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Abi peki miuı 12 nasıl yüklerim twrp ile?

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Abi peki miuı 12 nasıl yüklerim twrp ile?
Note 9 prolarda şu an resmi bir twrp yok hocam. Siz de zaten bu sorunu ya yanlış rom ya da yanlış twrp yüzünden yaşadınız. Şu anki twrpler stock rom yüklerken sorun çıkarıyor. En temiz yöntem mi flash ile fastboot rom atmaktır. hangi twrp yi kullandığınızı öğrenebilir miyim ?

Oyla:

efealchemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Note 9 prolarda şu an resmi bir twrp yok hocam. Siz de zaten bu sorunu ya yanlış rom ya da yanlış twrp yüzünden yaşadınız. Şu anki twrpler stock rom yüklerken sorun çıkarıyor. En temiz yöntem mi flash ile fastboot rom atmaktır. hangi twrp yi kullandığınızı öğrenebilir miyim ?
Note 9s twrpsi var

Oyla:
Üst Alt