Yardım Xiaomi redmi note 9 pro fasfboot ekranında kaldı.

efealchemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Telefonum xiaomi redmi note 9 pro 4gb ram 64gb hafıza miuı 12 rom yükledim twrpden. Sonra fastbood moduna attı telefon hiç açılmıyor... Twrp ekranından reboot system yapıyorum. Yine fastboota atıyor.. Bilgisayarım yok yardımcı olur musun lütfen
:(

efealchemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Note 9 prolarda şu an resmi bir twrp yok hocam. Siz de zaten bu sorunu ya yanlış rom ya da yanlış twrp yüzünden yaşadınız. Şu anki twrpler stock rom yüklerken sorun çıkarıyor. En temiz yöntem mi flash ile fastboot rom atmaktır. hangi twrp yi kullandığınızı öğrenebilir miyim ?
Twrp 3.4.1.b-0530 for redmi note 9s - - bywzsx150 yazıyor...

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Twrp 3.4.1.b-0530 for redmi note 9s - - bywzsx150 yazıyor...
Anladım. Bu twrp ile bir daha rom atmayı denemeyin. Bu twrpyi farklı bir twrp kurmak için geçiş olarak kullanıyoruz. Cihaz fastboot ve recoverye girdiği için şanslısınız PC ile halledebilirsiniz. Hard brick olup hiç açılmayadabilirdi.

Oyla:

efealchemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Joyeuse romu mu attınız yoksa curtana mı.
V12.0.1.0.QJWINXM bu romu atmaya çalıştım indirdim. Zip. Hailmde twrp ile yükledim sonra fastboot ekranında kaldı. Napacağım bilmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Joyeuse romu mu attınız yoksa curtana mı.
V12.0.1.0.QJWINXM bu romu atmaya çalıştım indirdim. Zip. Hailmde twrp ile yükledim sonra fastboot ekranında kaldı.
Anladım. Bu twrp ile bir daha rom atmayı denemeyin. Bu twrpyi farklı bir twrp kurmak için geçiş olarak kullanıyoruz. Cihaz fastboot ve recoverye girdiği için şanslısınız PC ile halledebilirsiniz. Hard brick olup hiç açılmayadabilirdi.
Fastboot yazıyor ekranda robot gibi bir şey var onun haricinde yazı yok. Twrp ye girebiyorum ama. Ve imei yedeğini aldım...

[/QUOTE
Abi elimde Huawei telefon ve hafıza kartı var. Bunlar üzerinden birşey yapabilirmiyim sd carda rom indirsem. Twrp ile atsam pc ulaşmam çok zor kimsede yokki

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
V12.0.1.0.QJWINXM bu romu atmaya çalıştım indirdim. Zip. Hailmde twrp ile yükledim sonra fastboot ekranında kaldı. Napacağım bilmiyorum.
Curtana romu atmışsınız. Dediğim gibi cihaz hard brick olmadığı için çok şanslısınız. Recovery - PitchBlack Recovery [Resmi] [Twrp] [Miatoll] Sürüm Beta (Joyeuse-Curtana-Excalibur)[Türkçe] 01.11.2020 Güncellendi
Aklınızda bulunsun bir daha twrp yüklemek isterseniz buradaki twrpyi kullanın. Bilgisayarınız yoksa eğer hiç denemeyin çünkü bütün adımları doğru bile yapsanız bazen sorunlar olabilir. Sizin cihazınızın Joyeuse olduğunu unutmayın , joyeuse veya miatoll yazmayan hiçbir şeyi telefona kurmayın. En kısa zamanda halletmeniz dileğiyle.

Oyla:

efealchemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Curtana romu atmışsınız. Dediğim gibi cihaz hard brick olmadığı için çok şanslısınız. Recovery - PitchBlack Recovery [Resmi] [Twrp] [Miatoll] Sürüm Beta (Joyeuse-Curtana-Excalibur)[Türkçe] 01.11.2020 Güncellendi
Aklınızda bulunsun bir daha twrp yüklemek isterseniz buradaki twrpyi kullanın. Bilgisayarınız yoksa eğer hiç denemeyin çünkü bütün adımları doğru bile yapsanız bazen sorunlar olabilir. Sizin cihazınızın Joyeuse olduğunu unutmayın , joyeuse veya miatoll yazmayan hiçbir şeyi telefona kurmayın. En kısa zamanda halletmeniz dileğiyle.
Telefonu nasıl düzelteceğim abi eski haline pc ile?

Oyla:

efealchemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Oyla:

efealchemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Abi Sana Çok Teşekkür Ederim. Yardımcı Olduğun İçin Yaptım Telefonumu. Hemde MIUI 12 yükledim istediğim. Oldu. 1 Sorum Var Benim Telefonum Yurtdışı Kayıtlı. Rom Yükledikten. Sonra. Twrp silinmiş. Bakıyorum. İmei ile alakalı bir sıkıntı yok. Çalışıyor. Twrp yüklemem zorunlu. Mu imei gider mi yani. Herşey için tekrar teşekkürler...

Sistem hasar görmüş.Bir pc bulup full rom atmanız gerek.Yada root erişimi olan bir telefon bulabilirseniz yardımcı olabilirim
Teşekkürler...

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Abi Sana Çok Teşekkür Ederim. Yardımcı Olduğun İçin Yaptım Telefonumu. Hemde MIUI 12 yükledim istediğim. Oldu. 1 Sorum Var Benim Telefonum Yurtdışı Kayıtlı. Rom Yükledikten. Sonra. Twrp silinmiş. Bakıyorum. İmei ile alakalı bir sıkıntı yok. Çalışıyor. Twrp yüklemem zorunlu. Mu imei gider mi yani. Herşey için tekrar teşekkürler...

Teşekkürler...
Orijinal romda magisk flaşlamazsanız twrp silinir. Eğer IMEI kayıtlı cihaz ise twrp olması daha iyi olur çünkü twrp ile yapılan işlemlerde IMEI silinmez. Cihazı sıfırlamak istediğinizde bunu twrp den yapmanız gerekli aksi halde ayarlar kısmından yaptığınız sıfırlama IMEI siler. Ayrıca twrp den efs yedeği alırsanız herhangi bir IMEI silinmesi durumunda bu yedeği geri yüklediğinizde IMEIniz tekrar geri gelir. Yedek alıp PC de veya hafıza kartında tutmakta yarar var

Oyla:

efealchemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Orijinal romda magisk flaşlamazsanız twrp silinir. Eğer IMEI kayıtlı cihaz ise twrp olması daha iyi olur çünkü twrp ile yapılan işlemlerde IMEI silinmez. Cihazı sıfırlamak istediğinizde bunu twrp den yapmanız gerekli aksi halde ayarlar kısmından yaptığınız sıfırlama IMEI siler. Ayrıca twrp den efs yedeği alırsanız herhangi bir IMEI silinmesi durumunda bu yedeği geri yüklediğinizde IMEIniz tekrar geri gelir. Yedek alıp PC de veya hafıza kartında tutmakta yarar var
Abi efs yedeğim var hafıza kartında aldım. Twrp yüklememe
Abi Flash Belleğe Efs Yedeğimi Aldım Twrp ve magisk yüklemesem bir sorun olurmu peki.?

Oyla:
Üst Alt