Yardım Xiaomi redmi note 9 pro batarya sorunu

Jfİmpala

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İMPALA
Cihazım
Note 9 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı global 11.0.5 kararlı
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 9 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Şarjım gece kullanım dışıyken inanılmaz hızlı bitiyor ve ekran kullanılmış olarak gözüküp pilimi yiyor ne yapmam lazım

sercantugba62

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi note4x
Konular
0
Cihazım yurtdışı olup sıfırdır ancak basit bir tarayıcı web'de gezinme gibi işlemlerde dahi şarjım sanki 2-3 yıllik telefon gibi şarj yiyor bende mi Max 2 vardı3 yıldır kullanıyordum nerdeyse onunla aynı şekilde tükeniyor, yani batarya ömrü ile ön planda olan bu cihazın şarjı nasıl bu kadar hızlı gider anlamadım, 1 ay önce yine yürrtdisi aldığım redmi note 9s modelinde de aynı hızlı batarya tükenme sorunu vardı,. Bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen dostların desteğini bekliyorum

Oyla:

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Hocam çoğu kullanıcıda bu durum aynı bendede max2 vardı yoğun kullanımda 16 17 saat ekran süresi alıyordum. Note 9 prodada buna yakın bi değer bekliyordum ama 7 8 saati zor buluyorum yoğun kullanımda. Ve cihaz soba gibi yanıyor.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Siz uyurken dahi arka planda açık olan uygulamalar pilinizi sömürür. Pil tasarrufu moduna alıp sabah çıkarırsanız daha iyi bir senaryo ile karşılaşırsınız

Oyla:

sercantugba62

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi note4x
Konular
0
Siz uyurken dahi arka planda açık olan uygulamalar pilinizi sömürür. Pil tasarrufu moduna alıp sabah çıkarırsanız daha iyi bir senaryo ile karşılaşırsınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ancak bize gece kullanılmadan bitmeyen cihaz değil kullanırken dayanan cihaz lazım, not 9 Pro pil performansı 17 saatlerde ama benim cihazda böyle bir durum yok, sorunun kronik olduğunu düşünmüyorum çünkü 10 saat pupg ekran süresi alan varken benim 5 saat kadar sadece video vb basit işlemleri yaparken pilin bitmesi.bir sorun olduğunu gösteriyor, bu durumdan şikayetçi olan çok ama çözüm yok

Oyla:

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ancak bize gece kullanılmadan bitmeyen cihaz değil kullanırken dayanan cihaz lazım, not 9 Pro pil performansı 17 saatlerde ama benim cihazda böyle bir durum yok, sorunun kronik olduğunu düşünmüyorum çünkü 10 saat pupg ekran süresi alan varken benim 5 saat kadar sadece video vb basit işlemleri yaparken pilin bitmesi.bir sorun olduğunu gösteriyor, bu durumdan şikayetçi olan çok ama çözüm yok
Kesinlikle hocam benim cihazda sorunluydu 50 dereceye kadar cıkıyordu sarjıda yoğun kullanımda 6 saat gidiyodu ayrıca kameraya toz kacmaya başlayınca sattım kurtuldum bugün note 8 aldım 5 saat cod oynadım telefon 30 dereceden yukarı çıkmadı hayat varmış diyorum note 9 serisi başlı başına hataydı

Oyla:
Üst Alt