MIUI 11 Xiaomi Redmi Note 8 Pro MiuiPRO/LRTEAM (TWRP)/ROOT Tek Konu -Sorunsuz-

Mesutcagg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Hocam ben dün akşam temiz kurulum olarak miui pro yükledim ama nedense telefon kasmaya başladı. Bankacılık uygulamalarına giremedim. Bazı uygulamaları playstore den indirirken hata verdi. Belki de ben yanlış bir şey yaptım ama konuda anlatılan şeyleri harfiyen yaptım. Tekrar Endonezya roma geçtim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bankacılık uygulamaları Kök erişimi olan cihazlarda problem yaratabilir. bir çeşit güvenlik önlemi.

Kullanan arkadaşlar miuipro mu yoksa Endonezya rom mu? Değerli yorumlarını paylaşacak bir hocamız var mı. Geçmeye değer mi, ekran süresi vb daha mı iyi miuipro da?

Root ve özelleştirme dışında benim için bariz bir fark yok. Endonezya rom'da root olsa düşünmem bile :)

• Öncelikle anlatım için teşekkürler ben bu işlerde yeni olduğum için anlattıklarınızdan yola çıkarak kurulum yapmaya çalıştım fakat bazı problemleri söylemek istiyorum belki benim için problem ama sizin için olmayabilir.
  • Komut ile fastboot ekranı açılmadı kendim belirttiğiniz gibi açtım.
  • TWRP kuruldu fakat açıldığında password tarzı bir şeyler yazdı internetten baktım cancel bastım ve twrp ekranı geldi.
  • Wipe işeminide sorunsuz yaptım .
  • Takıldığım husus bu oldu sanırım sd card olmadan kurulum gerçekleşmiyor benimde sd card olmadığı için kurulumu yapamadım çift sim card kullanıyorum elimde otg usb de yoktu mecburen mi flas tool ile tekrar endonezya rom kurdum.
  • Sormak istediğim sorular;
  • Sd card ve otg usb şartmı ? dahili depolamaya atıp kurulum olmazmı

Dahili depolamayı İşlem anında temizledğinizden dolayı mecburen silinecek.
Rootlu telefonlarda banka uygulamaları çalışmaz benim bildiğim kadarıyla.

Mallesef bir çoğu güvelik açısından bazı işlemlerde sorun yaratıyor. Sağlam çalışıyor fakat sorumluluk size ait.

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Root ve özelleştirme dışında benim için bariz bir fark yok. Endonezya rom'da root olsa düşünmem bile :)
Valla hocam şu hücre bekleme olmasa çok iyi olacak da sinyal iyi de çekse kötü de çekse hep yüksek oluyor. Şaşırdım nokta hat iyi çekiyor ama yine de hücre bekleme çok yiyor.

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Bu romu hala kullanan varmı son durum nedir acaba

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Bu romu hala kullanan varmı son durum nedir acaba

Ben bugün eu roma geri döndüm bazı sorunlardan dolayı. Magisk yüklü geliyor ancak, manuel modül yüklemek istediğimde dosya izini istiyor, veriyorum ancak birşey yapmıyor. Normal romlardan farklı olarak bazı ek ayarlar mevcut, 2 gündür kullanıyordum ama memnun kalmadım. Batarya tüketimi de biraz fazla gibi geldi bana. Bekleyeceğim daha stabil bir rom çıkana kadar.

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Ben bugün eu roma geri döndüm bazı sorunlardan dolayı. Magisk yüklü geliyor ancak, manuel modül yüklemek istediğimde dosya izini istiyor, veriyorum ancak birşey yapmıyor. Normal romlardan farklı olarak bazı ek ayarlar mevcut, 2 gündür kullanıyordum ama memnun kalmadım. Batarya tüketimi de biraz fazla gibi geldi bana. Bekleyeceğim daha stabil bir rom çıkana kadar.

Teşekkürler geri dönüş için endonezya rom da kalmaya devam anlaşılan.

Mesutcagg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Sürüm Güncellendi Yeni sürüm yarın paylaşılacak. şuan test ediyorum

adibelli

Web Designer
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur A.
Cihazım
Mi9T PRO 128GB
Meslek
Web Designer
Konular
35
Önce Endonezya Android p sürümdeydim daha sonra miuipro 20.1.16'ya geçtim ancak endonezya kadar seri çalışmıyor gibi geldi bana uygulama açılış hızları vs. Endonexya'da daha iyiydi. Ondan da Endonezya Android Q ya geçtim. Şimdi yine miuipro güncellemesi gelmiş kuran arkadaşlardan dönüş bekliyorum özellikle Endonezyadan geçenlerden, bu yavaşlık var mı hala acaba?

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Note 8 pro için eu rom var mıydı hocam? Yoksa yanlış yere mi yazdınız yazınızı??

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Note 8 pro için eu rom var mıydı hocam? Yoksa yanlış yere mi yazdınız yazınızı??

Şu resmi rom başlığı altında yazan PGGEUXM : EEA (Europe - Avrupa) romu kastetmiştim. Yanlış mı yazmışım. Eğer öyleyse kusura bakmayın. Orada eu yazınca bende öyle yazayım demiştim.

pak646

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir
Cihazım
RedmiNote8Pro
Konular
0
bu twrp 0924 sürümü?! bu android 10 için uyumlu mu??
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Format data ile kurulum yao ayrıca lkt de kur faydası olur
lkt nedir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fastboot için redmi note 8 pro da hangi sürümü kullanıyorsunuz? ismini paylaşırsanız çok iyi olur

Son düzenleme:
Üst Alt