Rom Xiaomi Redmi Note 7 - Resmi ROM Koleksiyonu - Global | Avrupa | Çin | Hindistan | Rusya

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Rusyada paylaşıldı bi global kaldı

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
EEA ve
EEA ile GLOBAL arasındaki farklar ne ?
EEA versiyon da Widewine L1 DRM modülü var global versiyon da Widewine L3 DRM modülü vardır. Widevine L3 Netflix, Hulu ve HBO gibi servislerde içeriğin yalnızca düşük çözünürlüklü olarak çalıştırılmasına izin veriyor. 1080p içerik oynatımı içinse daha güvenli olan L1 sertifikasına ihtiyaç duyuluyor. L1 sertifikası ayrıca bileşenlerin "fabrikada monte edilmesini veya onaylı bir güvenli teslimat mekanizması ile cihaza ulaştırılmasını" gerektiriyor. L3 ise esas olarak şifrelenmiş bilgileri ve şifresi çözülmüş içerikleri korumak için telefonda sadece güvenli ve kilitli bir önyükleyici (bootloader) bulunmasını şart koşuyor. Sonuç olarak şöyle karar verebilirsiniz:
EEA olan versiyon Netflix vb. sitelerde 1080P video oynatabilir düz Global versiyon ise aynı sitelerde 1080P video oynatamaz. Cihazınıza hangisini kurarsanız kurun çalışacaktır. Seçim sizin.

keremx61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kerem
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
reis su 10.3.6 eu yu indirdim de dosya farklı bişey çıktı klasör değil nasıl telefona flashlarım bunu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

reis su 10.3.6 eu yu indirdim de dosya farklı bişey çıktı klasör değil nasıl telefona flashlarım bunu
flash all bat yok demek istirom

uydu 04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uydu 04
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
hocam fastbootan nasıl rom yüklebiriz

berkerberker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berker
Cihazım
redmi note7
Konular
0
merhaba beyler bi iki şey sorucam yardımcı olabilicek varmı acaba

1. ben telefona root attım ama rom falan bişey yüklemedim oyun oynarken falan hafif kasmalar oluyor nasıl hızlandırabilirim telefonu yada bi eu veya global bilmiom farkediyormu rom yüklememmi gerekir ?
2. herhangi bi rom yükledikten sonra tekrardan root atmam lazımmı tam bilmiyorum bu işleri
3. bu magisk prgramını yükledim ama neyin ne odlgunu bilmiyorum nette biraz araştırdım ama bu programda işe yarar kullanılıcak programların oldugu bi liste gibi bişey nerden buluruz

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Redmi Note7 Lavender Çin tabanlı Android10 yayınlandı, yakında tüm portlar gelir İyi günlerde kullanınız

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
merhaba beyler bi iki şey sorucam yardımcı olabilicek varmı acaba

1. ben telefona root attım ama rom falan bişey yüklemedim oyun oynarken falan hafif kasmalar oluyor nasıl hızlandırabilirim telefonu yada bi eu veya global bilmiom farkediyormu rom yüklememmi gerekir ?
2. herhangi bi rom yükledikten sonra tekrardan root atmam lazımmı tam bilmiyorum bu işleri
3. bu magisk prgramını yükledim ama neyin ne odlgunu bilmiyorum nette biraz araştırdım ama bu programda işe yarar kullanılıcak programların oldugu bi liste gibi bişey nerden buluruz
Sizi öncelikle forumumuzda ki Sıkça Sorulan Sorular konusunu okumanızı tavsiye ediyorum. Orada işinize çok yarayacak bilgiler bulacaksınız. Sonra da Root nedir, ne işe yarar gibi konular için de oradaki bilgiler yeterli gelmezse, forumumuzda bununla ilgili binlerce mesaj olduğundan kolayca arayıp bulabileceğinizi düşünüyorum.

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

theumutcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umutcan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar en altındaki rom yüklesem sıkıntı olurmu ? Redmi 5 plus

Üst Alt