Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - VoWifi Aktivasyonu

• Konbuyu başlatan mmengi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 206
  • Görüntüleme 43K

matillakoc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
RedmiNote6Pro+4
Konular
28
WiFi arama simgesi çıkıyor. Ama Vodafone benden sms ve ya dk ücretlendirmesi yapıyor. Telefonumu sıfırladım. Ve ücret kestiği için yerinden yükledim ama hala ücret kesiyor. Benim işime çok yarardı ne den olmuyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-10-21-33-51-379_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2019-12-10-21-33-51-379_com.miui.home.jpg
    308,4 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
WiFi arama simgesi çıkıyor. Ama Vodafone benden sms ve ya dk ücretlendirmesi yapıyor. Telefonumu sıfırladım. Ve ücret kestiği için yerinden yükledim ama hala ücret kesiyor. Benim işime çok yarardı ne den olmuyor.
giggle~~:D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bedava mı sandın
Tabi dk hakkın varsa oradan düşecek yada dk başı ücret neyse onu yansıtacak

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bir sorum olucak lütfen bilen anlayan cevaplasın telefonu normal baz istasyonundan gelen sinyalle kullanmak mı daha çok şarj yer yoksa VoWifi kullansak mı daha çok şarj tüketir? iki senaryoda şarj tüketimini deneyen oldumu?

matillakoc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
RedmiNote6Pro+4
Konular
28
giggle~~:D

Bedava mı sandın
Tabi dk hakkın varsa oradan düşecek yada dk başı ücret neyse onu yansıtacak
Hayır hocam kendimi iyi anlatamadım. Yurt dışında arama yapınca farklı ücret kesiyor arama zaten hakkım gidicek sonuç olarak şebekeye bağlanıyor. Benim dk ve ya sms d3n gitmesi lazım değil mi.

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
Bu dosya da mi8 de çalışmıyor. yok mu bir yöntem? cihaz rootlu ve hat turkcell. inatla mi 8 sorularını yanıtsız bırakıyorsunuz
Bu uslüp ve soruş şeklinizle nasıl cevap alabilirsiniz ki tam olarak yaptığınız işlem nedir şahsın mi 8 e karşı bir garezi olacağını düşünmüyorum ayrıca konu note 6 pro konusu bilmem farkında mısınız ?

cenk13

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
mi8
Konular
1
Bu uslüp ve soruş şeklinizle nasıl cevap alabilirsiniz ki tam olarak yaptığınız işlem nedir şahsın mi 8 e karşı bir garezi olacağını düşünmüyorum ayrıca konu note 6 pro konusu bilmem farkında mısınız ?
konuyu incelerseniz, mi 8 kullanıcısı olan bir çok kullanıcı yorumu yanıtsız bırakılmış. cevap verilmeme sebebini merak ettim. mi 8 için program da paylaşılmış. kaçıncı mesajım olduğunu da takip ederseniz üslübumda herhangi bir olumsuz yan bulamayaksınız, inanıyorum

yaptığı işlem ise, cihaz mi 8 global rom, rootlu. verilen dosyalar garip bir şekilde mi 8 de işe yaramıyor. en son pdc tool deniyorum, bir arkadaş paylaşmış yukarıda güzel bir anlatmla. ancak ben acemi olduğum için adb komut sayfasını açamadım. cevap alamadığım arkadaşa yazmaktan da vazgeçtim zaten, cevap da beklemiyorum.

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
konuyu incelerseniz, mi 8 kullanıcısı olan bir çok kullanıcı yorumu yanıtsız bırakılmış. cevap verilmeme sebebini merak ettim. mi 8 için program da paylaşılmış. kaçıncı mesajım olduğunu da takip ederseniz üslübumda herhangi bir olumsuz yan bulamayaksınız, inanıyorum

yaptığı işlem ise, cihaz mi 8 global rom, rootlu. verilen dosyalar garip bir şekilde mi 8 de işe yaramıyor. en son pdc tool deniyorum, bir arkadaş paylaşmış yukarıda güzel bir anlatmla. ancak ben acemi olduğum için adb komut sayfasını açamadım. cevap alamadığım arkadaşa yazmaktan da vazgeçtim zaten, cevap da beklemiyorum.

peki adb komutlarını yapamadan nasıl dosyayı yüklemeyi düşünüyorsunuz

cenk13

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
mi8
Konular
1
peki adb komutlarını yapamadan nasıl dosyayı yüklemeyi düşünüyorsunuz
işte burada bir kullanıcının, bunu yapmadan nasıl yüklemeyi düşünüyorsunuz diye sorması yerine, başlat cmd kısmından sonra nasıl yapacağımı söyleyeceğğini düşünüyordum. neyse teşekkürler.

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
işte burada bir kullanıcının, bunu yapmadan nasıl yüklemeyi düşünüyorsunuz diye sorması yerine, başlat cmd kısmından sonra nasıl yapacağımı söyleyeceğğini düşünüyordum. neyse teşekkürler.

iyide siz dosyalar çalışmıyor yazmışsınız onun yerine yardım isteseydiniz o şekilkde yardımcı olunurdu illaki özelden teamviewer yazın ben size bağlanıp yardımcı olayım isterseniz

Üst Alt