Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - VoWifi Aktivasyonu

• Konbuyu başlatan mmengi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 206
  • Görüntüleme 43K

CRAZYOZK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi 8
Konular
0
TAMAM AKŞAM EVDEKİ PC DE DENEYECEĞİM (İŞYERİNDE WİN 7 VAR EVDEKİ WİN 10) ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.
selam kusura bakma hocam biraz uğraştım ama nafile hatta aşağıdaki hatayı geçemedim bir türlü yardımcı olabilirseniz sevinirim

Ekli dosyalar

• vowifi hata.jpg
    vowifi hata.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 44

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2

gyeltekin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Günhan
Cihazım
Note 7
Konular
0
Telefonunuz Note 6 Pro mu? Değil ise https://forum.miuiturkiye.net/dosyalar/vowifi-zip.43335/ bu tool u kullanın.
Merhaba, cihazım redmi note 7,
iphone üzerinden tcell de volteyi aktif ettim ve volte aktif görünüyor, kodlarla "vowifi carrier check was disabled" uyarısını alır hale de geldim, volte için de aynısını yaptım.
Volteyi aktif olarak kullanıyorum menüde wifi arama da aktif ama ne simgesi çıkıyor ne de telefon çekmiyorken arama gerçekleştirebiliyorum. Mobil ağa bağlanamadı lütfen wifi ağına bağlanın hatası alıyorum wifiye bağlı olmama rağmen. note 6 değilse bu dosyayı kullanın dediğiniz dosya sanırım root yetkisi istiyor ve cihazım rootlu değil. Kullanmam gereken dosya hangisidir acaba?

EDİT; note 6 pro için olan dosyayı denemek istedim, ilkinde telefonu bulamadı, usb hata ayıklamayı kapatıp açtım, tekrar deneyince başarılı oldu, restart sonrası yazıyorum yorumu. Şuan handsfree deyim, uçak modunda wifi üzerinden görüşmedeyim. Bilgilerinize sağlık.

Son düzenleme:

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Merhaba, cihazım redmi note 7,
iphone üzerinden tcell de volteyi aktif ettim ve volte aktif görünüyor, kodlarla "vowifi carrier check was disabled" uyarısını alır hale de geldim, volte için de aynısını yaptım.
Volteyi aktif olarak kullanıyorum menüde wifi arama da aktif ama ne simgesi çıkıyor ne de telefon çekmiyorken arama gerçekleştirebiliyorum. Mobil ağa bağlanamadı lütfen wifi ağına bağlanın hatası alıyorum wifiye bağlı olmama rağmen. note 6 değilse bu dosyayı kullanın dediğiniz dosya sanırım root yetkisi istiyor ve cihazım rootlu değil. Kullanmam gereken dosya hangisidir acaba?

EDİT; note 6 pro için olan dosyayı denemek istedim, ilkinde telefonu bulamadı, usb hata ayıklamayı kapatıp açtım, tekrar deneyince başarılı oldu, restart sonrası yazıyorum yorumu. Şuan handsfree deyim, uçak modunda wifi üzerinden görüşmedeyim. Bilgilerinize sağlık.
İlk mesajımdaki dosyalar note7 de root yetkisi istemeden işlem yapabiliyor. Redmi note 6 pro ve 7 de root gerekmeksizin diag portu açılabiliyor ve dosyalar telefona yükşenebiliyor. Mi modellerde genelde root yetkisi olmadan diag portu açılamıyor. Cihazınızı bilmediğimden root yetkisi isteyen tool u vermiştim garanti olsun diye.

sonergul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
11
mmengi iyi akşamlar...
Elinde Mi6 vowifi dosyası varsa paylaşır mısın?
Veya nerden bulabiliriz?
EU Rom Pie Stabil'de deneyen arkadaş varmı acaba?
Teşekkürler...

Son düzenleme:

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2

sonergul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
11
Hadi ya... Teşekkürler dostum mmengi
Hiç uğraşmayalım o zaman..

teknisyen39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eymen
Cihazım
mi a2
Konular
3
Arkadaşlar mmengi arkadaşımızın verdiği mi8 vowifi dosyaları ile mia2 ve mi6x de denedim çalışıyor volte vowifi ikisininde simgeleri geldi uçak moduna alarak aramada yaptım gayet güzel konuşuluyor teşekkür ediyorum. :) ( mmengi ) arkadaşım...

Çözüldü - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - VoWifi Aktivasyonu = Mi A2 ve Mi 6x de çalışıyor denenmiştir. hemen uygulayın telefonu çekmeme derdine son, yanlız üzülerek söyleyeyim Bu hizmeti şu anda Türkcell veriyor Turktelekomda çalışmadı vodafone hattım olmadığı için deneyemedim onlarda inşallah en kısa zamanda açarlar.

Son düzenleme:

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Note 6 pro için başka bir işlem yapmadan sadece *#*#869434#*#* kodu girerek vowifi aktif edilebiliyor yani bende öyle oldu

Son düzenleme:

asiltürk01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ertuğrul
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
0
benim imei ler eski telefondan kopyalama ayarlar herşey tamam ama vowifi yi kullanma imkanı var mı ayarlar sorunsuzda yüklendi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

çözdüm arkadaşlar başka telefondan turkcele mesaj attım sonra kendi telefonuma taktım oldu teşekkür ederim emeği geçenlere

Son düzenleme:
Üst Alt