Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience - Plus [Android 11] [FBE]

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Uzun zamandır kullandığım bir rom konusunu açmak istedim fırsat bulamadım aosp rom pek seven yok sanırım
Akıcılık Sadelik konusunda harika bir rom buna alıştıktan sonra miu geri dönmezsiniz :)
teşekkürler paylaşım için
Tercih meselesi hocam kimini miui arayüzünün yazılım özellikleri cezbeder mecburen kullanır. bende aosp romlara mesafeliydim hep geçmiştede ne zaman denesem hüsrana uğratıyordu özensiz yapılan herşey kötü oluyor hep bi eksiklik oluyor illaki taaki bu romla karşılaşana kadar xiaomi artık kandıramaz beni çünkü mi a3 saf android dediğimiz cihaz bile stock romu bu kadar stabil çalışmıyor. :D
Bu romu yapan geliştirici bilgili ve gerçekten özen göstermiş belli birebir google pixele çeviriyor cihazı miui camerayıda roma dahil etmiş daha nolsun.
Hiç bir miui arayüzlü romda kernella bile bu akıcılık hız ve tepkisellik yakalanamaz kaldıki bu romda stock kernel hızlarında çalışıyor cihaz :) bu romu yükledikten sonra cihaz snapdragon 700-800 serisi işlemciye sahip gibi çalışıyor.8=) (oyun hariçhaha--)

Son düzenleme:

nuke66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
MIUI rom için alıyorum Xiaomi marka telefonları çünkü pek çok güzel özelliği var, aops romlar da denedim ama en fazla 1 saat kalabildim aops romlarda. Kısacası benim için koca bir sıfırdan öteye gitmez. Tabi tercih meselesi.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
MIUI rom için alıyorum Xiaomi marka telefonları çünkü pek çok güzel özelliği var, aops romlar da denedim ama en fazla 1 saat kalabildim aops romlarda. Kısacası benim için koca bir sıfırdan öteye gitmez. Tabi tercih meselesi.
Size yavaş animasyonları kasan hantal miui arayüzüyle mutluluklar dilerim o zaman. hi~~ çinliler yazılım işini beceremiyor çünkü ben miui arayüzündeki nerdeyse hiç bi özelliği kullanmıyodum bu romdada hiç bi eksiklik hissetmedim fazlasını bile buldum.

Google keşke androidi bu telefon üreticilerinin elinde sakız etmeseydi.

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
merhaba hocam daha önce bir tek stabillik için sürüm düşürdüm. Eski cihazlarımda da root rom işlerini yaptım ama bu cihazı aldım alalı hiç bu işlere girmedim tam olarak ve bootloaderim şu an kapalı kullanmaktayım. Romu gerçekten önerir misiniz yazdıklarınıza göre cihaz bir hayli iyi gibi duruyor. hiç bootloop oldu mu veya olabilir bir yanı varmı stabil mi rom?. belkide stok romdan sonra ilk geçeceğim custom rom olabilir ondan detaylı soruyorum kusuruma bakmayın :) bootloader i tekrar açmama değer mi çünkü bazı açılan konularda da romlar bu şekil güzel şu şekil güzel denmiş 2 sayfa sonra arkadaşlar rom kasıyor geçmeyin yazılmış post sahibi tarafından bu da öyle olur diye korkup soruyorum :D

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
merhaba hocam daha önce bir tek stabillik için sürüm düşürdüm. Eski cihazlarımda da root rom işlerini yaptım ama bu cihazı aldım alalı hiç bu işlere girmedim tam olarak ve bootloaderim şu an kapalı kullanmaktayım. Romu gerçekten önerir misiniz yazdıklarınıza göre cihaz bir hayli iyi gibi duruyor. hiç bootloop oldu mu veya olabilir bir yanı varmı stabil mi rom?. belkide stok romdan sonra ilk geçeceğim custom rom olabilir ondan detaylı soruyorum kusuruma bakmayın :) bootloader i tekrar açmama değer mi çünkü bazı açılan konularda da romlar bu şekil güzel şu şekil güzel denmiş 2 sayfa sonra arkadaşlar rom kasıyor geçmeyin yazılmış post sahibi tarafından bu da öyle olur diye korkup soruyorum :D
Hocam öncelikle sürüm düşürme değilde yükseltme diyelim malum stock rom android 9a dayanıyor bu rom android 10.
Konuda yazdığım kurulum talimatlarını birebir uygularsanız hiç bi sorun olmaz.
O konularda gördüğünüz yorumların sebebi genelde port edilmiş miui romlar oluyor.
Ben telefonda hiç oyun oynamayan birisiyim oyun oynayan arkadaşlar kendileri yükleyip deneyebilirler. fakat arayüz hızı ve stabilite olarak bu romdan daha ötesi yok note 6 pronun son durağı bu rom yani. herşey çok hızlı ve tepkisel çalışıyor telefonumu kardeşime vericek yada satıcak kadar soğumuştum bu rom ile kararım değişti tercih sizin :)
Sadece arayüzün sadeliği ve farklılığı gözünüzün alıştığı miui arayüzü yok bu yüzden 1-2 hafta kullanıp alışmak gerek ondan sonra miui rom yüklesenizde o hantallığa dayanamayıp bu roma dönersiniz kesinlikle :D

Son düzenleme:

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Hocam öncelikle sürüm düşürme değilde yükseltme diyelim malum stock rom android 9a dayanıyor bu rom android 10.
Konuda yazdığım kurulum talimatlarını birebir uygularsanız hiç bi sorun olmaz.
O konularda gördüğünüz yorumların sebebi genelde port edilmiş miui romlar oluyor.
Ben telefonda hiç oyun oynamayan birisiyim oyun oynayan arkadaşlar kendileri yükleyip deneyebilirler. fakat arayüz hızı ve stabilite olarak bu romdan daha ötesi yok note 6 pronun son durağı bu rom yani. herşey çok hızlı ve tepkisel çalışıyor telefonumu kardeşime vericek yada satıcak kadar soğumuştum bu rom ile kararım değişti tercih sizin :)
Sadece arayüzün sadeliği ve farklılığı gözünüzün alıştığı miui arayüzü yok bu yüzden 1-2 hafta kullanıp alışmak gerek ondan sonra miui rom yüklesenizde o hantallığa dayanamayıp bu roma dönersiniz kesinlikle :D
Hocam size güvenerek bu roma bu hafta içinde geçiş yapacağım inşallah bir sorun çıkmaz. Açıkçası yaparken yardım edebilirseniz çok güzel olur Xiaomi de bu rom işine ilk defa gireceğim

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam size güvenerek bu roma bu hafta içinde geçiş yapacağım inşallah bir sorun çıkmaz. Açıkçası yaparken yardım edebilirseniz çok güzel olur Xiaomi de bu rom işine ilk defa gireceğim

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tamamdır hocam bootloader kilidinizi açınca özel mesaj atın yardımcı olurum :)

xboycan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Telefonda arka kamera arızası vardı bir de kendi kendine kapanma sorunu, romu kurdum az önce gerçekten çok hızlı, ama arka kamera arızası devam ediyor. Demek ki donanımsal bir sorun var.. Kendi kendine kapanma olayı biterse en azından böyle kullansın bakalım. Bu roma uyumlu gcam var mıdır?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Telefonda arka kamera arızası vardı bir de kendi kendine kapanma sorunu, romu kurdum az önce gerçekten çok hızlı, ama arka kamera arızası devam ediyor. Demek ki donanımsal bir sorun var.. Kendi kendine kapanma olayı biterse en azından böyle kullansın bakalım. Bu roma uyumlu gcam var mıdır?
Bu konudan 22.06.2019 olanı indirin. Diğerlerinden çok daha iyi çekiyor. Gcam7 kurdum düşük ışıkta aşırı pixellenmeler vardı ee zaten normal kamera da böyle çekiyor ne farkı kaldı:D Dediğimi indirip kurun isterseniz 7 veya farklı sürüm yükleyerek karşılaştırın :) Bu arada kendi kendine kapanması bataryadan olabilir. Bu romda da devam ederse bataryadır.

Üst Alt