Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Oxygen Os [9.0 Pie]-[PORT] Custom Rom

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Başka hata var mı peki karşılaştığın
su anda kurulum yapıyorum hala ılk karsılastıgım sorunn bu arama yaptım ses normal dı dıgerlerınde oldugu gıbı kısık degıldı. kamera da calısıyordu on kamera arkada daha baska bır sorun ıle karsılasmadım sımdılık.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
su anda kurulum yapıyorum hala ılk karsılastıgım sorunn bu arama yaptım ses normal dı dıgerlerınde oldugu gıbı kısık degıldı. kamera da calısıyordu on kamera arkada daha baska bır sorun ıle karsılasmadım sımdılık.
Anladım. Rom gelişmeye devam ederse sorun çözülür büyük ihtimal belkide o sorun bir tek sende olmuş da olabilir. Romu bizden ilk kuran sensin heralde,

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Anladım. Rom gelişmeye devam ederse sorun çözülür büyük ihtimal belkide o sorun bir tek sende olmuş da olabilir. Romu bizden ilk kuran sensin heralde,
bıldırım panele tam oturmamıs çentık olayı yuzunden oneplus 6 da centık bıraz daha ufak ya portlayan arkadas onu unutmus galıba.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

guncelleme denetle dedıgımde hata verdı update .

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
bıldırım panele tam oturmamıs çentık olayı yuzunden oneplus 6 da centık bıraz daha ufak ya portlayan arkadas onu unutmus galıba.
Evet. Bnce diğer romları kullanmalısın şu anlık bu rom stabil değil zaten.. mokee, havoc os, revolution os, cr droid veya pixel.. şu anlık bunlar arasında tercih yapman daha iyi.

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Evet. Bnce diğer romları kullanmalısın şu anlık bu rom stabil değil zaten.. mokee, havoc os, revolution os, cr droid veya pixel.. şu anlık bunlar arasında tercih yapman daha iyi.
aynen dedıgın gıbı redmı note 6 pto dan sonra oneplus gecmeyı dusunuyordum rom ıyı olmustu benım ıcın .

bır sure sonra yenıden kurup denerım.

o romlar arasından en duzgun sence hangısı stabıl bakımından onerı verırsen sevınırım.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
aynen dedıgın gıbı redmı note 6 pto dan sonra oneplus gecmeyı dusunuyordum rom ıyı olmustu benım ıcın .

bır sure sonra yenıden kurup denerım.

o romlar arasından en duzgun sence hangısı stabıl bakımından onerı verırsen sevınırım.
Havoc os, Mokee, Superior var bide bunlar official(resmi) oldular. Birde sürekli güncelleme alan romlar oldu şu ana kadar. Pixel romunda ses az dediler sadece. Havoc romunu bir dene derim bir sıkıntı yoksa kullanırsın. Bnde kullanmadım bir çoğunu.. o yüzden sizin deneyimlemeniz lazım. Ben sizler icin paylaşıyorum konuları en erken şekilde güncelliyorum faydalanmanız açısından.

ismailozses

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yok
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
25
Havoc os u deneyen var mı

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
arkadaşlar güncel frimware dosyası lazım nerden bulabilirm?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

miui romlardan aosp romlara geçerken kullanılan global frimware.zip dosyası lazım

Üst Alt